Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV MOTORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 470 | 6397 | 4002 | 12 552 | 28 184 | 8606 | 24 533 | 32 913 | 48 093 | 33 183 | 19 743 | 32 930 | 66 937 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 500 | 76 800 | 76 800 | 75 816 | 72 053 | 96 409 | 139 947 | 136 324 | 132 559 | 160 182 | 183 873 | 194 787 | 189 896 |
| Aktīvi kopā | 61 970 | 83 197 | 80 802 | 88 368 | 100 237 | 105 015 | 164 480 | 169 237 | 180 652 | 193 365 | 203 616 | 227 717 | 256 833 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 3450 | 4979 | 2553 | 2372 | 2632 | 2692 | 1640 | 859 | 1360 | 3136 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 000 | 85 642 | 86 012 | 85 372 | 85 372 | 85 372 | 133 372 | 133 372 | 133 372 | 133 372 | 133 372 | 133 372 | 133 372 |
| Saistības kopā | 60 000 | 85 642 | 86 012 | 88 822 | 90 351 | 87 925 | 135 744 | 136 004 | 136 064 | 135 012 | 134 231 | 134 732 | 136 508 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -20 | -5248 | -2778 | 4756 | 10 340 | 7204 | 11 646 | 4497 | 11 355 | 13 765 | 11 032 | 23 600 | 27 340 |
| Pašu kapitāls kopā | 1970 | -2445 | -5210 | -454 | 9886 | 17 090 | 28 736 | 33 233 | 44 588 | 58 353 | 69 385 | 92 985 | 120 325 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 18 103 | 22 800 | 28 021 | 32 599 | 30 404 | 31 045 | 33 417 | 38 932 | 48 682 | 56 114 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -20 | -5248 | -2778 | 4756 | 11 629 | 7204 | 11 646 | 4497 | 11 355 | 13 765 | 11 032 | 23 600 | 27 340 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 | -5248 | -2778 | 4756 | 11 629 | 7204 | 11 646 | 4497 | 11 355 | 13 765 | 11 032 | 23 600 | 27 340 |
| Pārskata gada peļņa | -20 | -5248 | -2778 | 4756 | 10 340 | 7204 | 11 646 | 4497 | 11 355 | 13 765 | 11 032 | 23 600 | 27 340 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AKVAMARINS" — 2 kopīgas personas
- SIA "Rīgas Aviācijas Skola"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV MOTORS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MV MOTORS" (reģ. nr. 43603055792) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Ganību iela 77.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 56 114 €, par 15,3% vairāk nekā gadu iepriekš (48 682 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 27 340 € (48,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 114 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 256 833 € un pašu kapitāls 120 325 € (46,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.