SIA "ZebraGarage"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2846 | 2846 | 2846 | 4369 | 36 303 | 64 266 | 101 534 | 142 111 | 172 806 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 780 | 1417 | 32 399 |
| Aktīvi kopā | 2846 | 2846 | 2846 | 4369 | 36 303 | 64 266 | 102 314 | 143 528 | 205 205 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 251 | 108 | 1800 | 0 | 5999 | 9008 | 14 843 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2684 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 251 | 108 | 1800 | 2684 | 5999 | 9008 | 14 843 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | -245 | 1666 | 30 243 | 27 079 | 34 733 | 38 205 | 55 842 |
| Pašu kapitāls kopā | 2846 | 2846 | 2595 | 4261 | 34 503 | 61 582 | 96 315 | 134 520 | 190 362 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 4525 | 22 537 | 61 250 | 92 618 | 155 590 | 181 117 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | -195 | 1666 | 30 243 | 27 079 | 34 733 | 38 208 | 55 842 |
| EBITDA | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | -195 | 1666 | 30 243 | 27 079 | 34 733 | 38 208 | 55 842 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | -245 | 1666 | 30 243 | 27 079 | 34 733 | 38 205 | 55 842 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ZebraGarage"
Pārskats
SIA "ZebraGarage" (reģ. nr. 43603058248) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Cenu pag., Raubēni, Meža ceļš 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 181 117 €, par 16,4% vairāk nekā gadu iepriekš (155 590 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gada peļņa bija 55 842 € (30,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 372 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 205 205 € un pašu kapitāls 190 362 € (92,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.