SIA "V.M.C."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 335 | 59 743 | 14 493 | 13 850 | 17 531 | 53 663 | 39 890 | 41 827 | 23 048 | 17 462 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5020 | 6771 | 4512 | 2543 | 419 | 123 | 0 | 6000 | 4800 | 3600 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 71 355 | 66 514 | 19 005 | 16 393 | 17 950 | 53 786 | 39 890 | 47 827 | 27 848 | 21 062 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 68 699 | 62 700 | 15 075 | 14 173 | 6213 | 3835 | 7354 | 6090 | 775 | 0 | 75 | 266 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 5500 | 9500 | 9500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 68 699 | 62 700 | 20 575 | 23 673 | 15 713 | 3835 | 7354 | 6090 | 775 | 0 | 75 | 266 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 656 | 34 | -5384 | -5706 | 9517 | 47 714 | -17 415 | 9201 | -14 662 | -6011 | -21 137 | -191 |
| Pašu kapitāls kopā | 2656 | 3814 | -1570 | -7280 | 2237 | 49 951 | 32 536 | 41 737 | 27 073 | 21 062 | -75 | -266 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 171 078 | 346 195 | 96 844 | 41 158 | 85 483 | 147 996 | 38 921 | 105 400 | 29 850 | 95 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 656 | 34 | -5384 | -5706 | 9517 | 47 714 | -17 415 | 9201 | -14 662 | -6011 | -21 087 | -141 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 656 | 34 | -5384 | -5706 | 9517 | 47 714 | -17 415 | 9201 | -14 662 | -6011 | -21 087 | -141 |
| Pārskata gada peļņa | 656 | 34 | -5384 | -5706 | 9517 | 47 714 | -17 415 | 9201 | -14 662 | -6011 | -21 137 | -191 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 20 | 8 | 5 | 12 | 8 | 6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "V.M.C."
Pārskats
SIA "V.M.C." (reģ. nr. 43603060172) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Pulkveža Oskara Kalpaka iela 35 - 74.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 191 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 21 062 € un pašu kapitāls 21 062 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-266 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.