Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM7"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 9101 € (61% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3642 | 7190 | 9827 | 9080 | 13 695 | 15 268 | 16 980 | 19 267 | 18 530 | 24 630 | 49 474 | 31 187 | 24 535 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 499 | 1060 | 1465 | 1435 | 1153 | 972 | 3998 | 4917 | 4355 | 3055 | 1959 | 1541 | 2189 |
| Aktīvi kopā | 4141 | 8250 | 11 292 | 10 515 | 14 848 | 16 240 | 20 978 | 24 184 | 22 885 | 27 685 | 51 433 | 32 728 | 26 724 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 667 | 4222 | 7199 | 8694 | 12 379 | 12 315 | 15 888 | 17 854 | 19 395 | 14 247 | 19 230 | 17 892 | 20 098 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 667 | 4222 | 7199 | 8694 | 12 379 | 12 315 | 15 888 | 17 854 | 19 395 | 14 247 | 19 230 | 17 892 | 20 098 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -526 | -916 | 65 | -2272 | 648 | 1456 | 1165 | 1240 | -2840 | 9948 | 26 509 | 8944 | 891 |
| Pašu kapitāls kopā | 3474 | 4028 | 4093 | 1821 | 2469 | 3925 | 5090 | 6330 | 3490 | 13 438 | 32 203 | 14 836 | 6626 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 69 800 | 99 415 | 101 579 | 128 708 | 146 265 | 166 725 | 188 670 | 242 690 | 289 338 | 317 525 | 291 423 | 286 680 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -526 | -916 | 65 | -2272 | 676 | 1456 | 1165 | 1240 | -2840 | 9948 | 28 446 | 15 717 | 3328 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -526 | -916 | 65 | -2272 | 676 | 1456 | 1165 | 1240 | -2840 | 9948 | 28 446 | 15 717 | 3328 |
| Pārskata gada peļņa | -526 | -916 | 65 | -2272 | 648 | 1456 | 1165 | 1240 | -2840 | 9948 | 26 509 | 8944 | 891 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 7 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7744 | 26 311 | 9101 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM7"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GM7" (reģ. nr. 43603062154) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecava, Ozolu iela 3 - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 286 680 €, par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš (291 423 €). 2025. gada peļņa bija 891 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 835 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 26 724 € un pašu kapitāls 6626 € (24,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.