SIA "GINT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 476 | 2456 | 3578 | 9972 | 14 437 | 19 639 | 42 643 | 24 151 | 68 722 | 61 196 | 70 684 | 61 139 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1209 | 2848 | 3659 | 3500 | 1909 | 16 146 | 37 876 | 80 511 | 78 736 | 117 265 | 98 135 | 93 735 |
| Aktīvi kopā | 1685 | 5304 | 7237 | 13 472 | 16 346 | 35 785 | 80 519 | 104 662 | 147 458 | 178 461 | 168 819 | 154 874 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 123 | 19 047 | 0 | 5496 | 3289 | 2952 | 29 786 | 32 851 | 39 159 | 32 499 | 28 356 | 28 965 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 15 148 | 14 652 | 0 | 3130 | 484 | 0 | 0 | 12 000 | 8000 | 4000 |
| Saistības kopā | 14 123 | 19 047 | 15 148 | 20 148 | 3289 | 6082 | 30 270 | 32 851 | 39 159 | 44 499 | 36 356 | 32 965 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 439 | -1305 | 5832 | 1235 | 19 733 | 16 646 | 20 546 | 21 562 | 36 489 | 25 661 | -1499 | -10 554 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 438 | -13 743 | -7911 | -6676 | 13 057 | 29 703 | 50 249 | 71 811 | 108 299 | 133 962 | 132 463 | 121 909 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 982 | 15 354 | 20 684 | 26 485 | 49 134 | 65 338 | 74 868 | 87 541 | 98 754 | 119 230 | 98 029 | 93 245 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -12 439 | -1305 | 5832 | 1235 | 19 733 | 17 491 | 21 257 | 21 878 | 36 499 | 26 696 | 330 | -9299 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 439 | -1305 | 5832 | 1235 | 19 733 | 16 646 | 20 546 | 21 562 | 36 489 | 25 661 | -1499 | -10 554 |
| Pārskata gada peļņa | -12 439 | -1305 | 5832 | 1235 | 19 733 | 16 646 | 20 546 | 21 562 | 36 489 | 25 661 | -1499 | -10 554 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "GINT"
Pārskats
SIA "GINT" (reģ. nr. 43603062559) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecava, "Krūmmales".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 93 245 €, par 4,9% mazāk nekā gadu iepriekš (98 029 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 554 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 623 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 154 874 € un pašu kapitāls 121 909 € (78,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.