SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 80 | 208 137 | 427 793 | 210 069 | 113 811 | 272 304 | 162 729 | 267 849 | 592 265 | 555 498 | 645 664 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2700 | 3230 | 59 092 | 281 140 | 276 085 | 753 908 | 1 759 755 | 1 505 314 | 1 413 815 | 1 137 397 | 1 011 789 |
| Aktīvi kopā | 2780 | 211 367 | 486 885 | 491 209 | 389 896 | 1 026 212 | 1 922 484 | 1 773 163 | 2 006 080 | 1 692 895 | 1 657 453 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 | 116 956 | 249 240 | 279 868 | 135 522 | 195 952 | 226 300 | 189 045 | 268 115 | 136 326 | 155 411 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 20 805 | 150 656 | 109 202 | 112 115 | 649 138 | 1 496 460 | 1 577 824 | 1 733 813 | 1 097 477 | 996 217 |
| Saistības kopā | 50 | 137 761 | 399 896 | 389 070 | 247 637 | 845 090 | 1 722 760 | 1 766 869 | 2 001 928 | 1 233 803 | 1 151 628 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -70 | 70 876 | 13 383 | 15 150 | 40 120 | 38 863 | 18 602 | 73 521 | -27 142 | 454 940 | 46 733 |
| Pašu kapitāls kopā | 2730 | 73 606 | 86 989 | 102 139 | 142 259 | 181 122 | 199 724 | 6294 | 4152 | 459 092 | 505 825 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 740 307 | 980 921 | 962 136 | 562 560 | 158 271 | 414 470 | 757 066 | 533 737 | 594 588 | 465 876 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -70 | 83 634 | 14 762 | 16 993 | 46 522 | 45 900 | 19 000 | 102 224 | -7363 | 461 422 | 47 584 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -70 | 83 634 | 13 924 | 15 200 | 40 120 | 42 932 | 18 702 | 73 621 | -27 017 | 454 990 | 46 733 |
| Pārskata gada peļņa | -70 | 70 876 | 13 383 | 15 150 | 40 120 | 38 863 | 18 602 | 73 521 | -27 142 | 454 940 | 46 733 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | 13 | 14 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Dz7 Capital" — 100%
- SIA "Dz7 Capital"
- SIA "ICEBERG"
- SIA "MAPUCHE MOBILE"
- SIA "TELLA CAPITAL"
- SIA "VK estate"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Contaq Latvian Participation"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATVIAN CABLE COMUNICATION"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mobaya Media Serviss"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Šmerļa terases"
Kopsavilkums: SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss"
Pārskats
SIA "Stāvlaukumu un piestātņu serviss" (reģ. nr. 43603068922) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Šmerļa iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 465 876 €, par 21,6% mazāk nekā gadu iepriekš (594 588 €). 2025. gada peļņa bija 46 733 € (10,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 823 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 657 453 € un pašu kapitāls 505 825 € (30,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.