SIA "Fitmeat"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 950 | 5207 | 12 909 | 20 112 | 37 519 | 47 008 | 90 308 | 63 254 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 29 062 | 85 960 | 85 812 | 61 804 | 55 623 |
| Aktīvi kopā | 950 | 5207 | 12 909 | 49 174 | 123 479 | 132 820 | 152 112 | 118 877 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 297 | 4009 | 7973 | 38 544 | 137 978 | 148 610 | 123 667 | 89 185 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 297 | 4009 | 7973 | 38 544 | 137 978 | 148 610 | 123 667 | 89 185 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 653 | 544 | 3738 | 5693 | -25 129 | -1292 | 38 194 | 1246 |
| Pašu kapitāls kopā | 653 | 1198 | 4936 | 10 630 | -14 499 | -15 790 | 28 445 | 29 692 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 785 | 47 642 | 71 193 | 92 138 | 293 102 | 158 030 | 183 494 | 155 721 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 703 | 544 | 3738 | 5693 | -24 376 | 3065 | 43 704 | 3263 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 703 | 544 | 3738 | 5693 | -25 129 | -1292 | 38 194 | 1246 |
| Pārskata gada peļņa | 653 | 544 | 3738 | 5693 | -25 129 | -1292 | 38 194 | 1246 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Fitmeat"
Pārskats
SIA "Fitmeat" (reģ. nr. 43603078761) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Cenu pag., Iecēni, Piparu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 155 721 €, par 15,1% mazāk nekā gadu iepriekš (183 494 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 113% gadā. 2025. gada peļņa bija 1246 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 861 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 118 877 € un pašu kapitāls 29 692 € (25,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.