SIA "VGA Mode"Aktīvs

43603083387Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

56 243 €+21 869,9%
Apgrozījums 2022
+9,4%
Vidējais pieaugums gadā 2018–2022
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.20182019202020212022

Attiecību rādītāji

2022
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.20182019202020212022
Pārskatu kopsavilkums2018–2022
20182019202020212022
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā16 37535 27156 74756 47565 853
Pamatlīdzekļi kopā00000
Aktīvi kopā16 37535 27156 74756 47565 853
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības32763514430740561497
Ilgtermiņa saistības0000381
Saistības kopā32763514430740561878
Pamatkapitāls—————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————
Pārskata gada peļņa11 69918 65820 683-2011 556
Pašu kapitāls kopā13 09931 75752 44052 41963 975
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums39 24857 26359 83425656 243
Saimnieciskās darbības peļņa11 69918 65820 683-2011 556
EBITDA11 69918 65820 683-2011 556
Peļņa pirms nodokļiem11 69918 65820 683-2011 556
Pārskata gada peļņa11 69918 65820 683-2011 556
Darbaspēka izmaksas38736075920311314 468
Nolietojums00000
Citi rādītāji
Darbinieki43333
Aprēķinātā dividende—0000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "VGA Mode"8Visockis Gints
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "VGA Mode"

Pārskats

SIA "VGA Mode" (reģ. nr. 43603083387) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Jaunpiebalgas pag., "Skubiņi" - 4.

Finanšu rezultāti

2022. gadā apgrozījums bija 56 243 €, par 21 870% vairāk nekā gadu iepriekš (256 €). No 2018. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,4% gadā. 2022. gada peļņa bija 11 556 € (20,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 5 publicētajiem gadiem. 2022. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 748 €. 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 65 853 € un pašu kapitāls 63 975 € (97,1% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.