SIA "JARK Tehnology"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6055 | 15 193 | 16 119 | 11 654 | 22 189 | 22 238 | 17 060 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2950 | 0 | 0 | 77 121 | 75 262 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9005 | 15 193 | 16 119 | 88 775 | 97 451 | 22 238 | 17 060 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 5997 | 6277 | 23 691 | 1165 | 9000 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 5997 | 6277 | 23 691 | 1165 | 9000 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9004 | 191 | 647 | 55 241 | 31 202 | -83 048 | 3821 |
| Pašu kapitāls kopā | 9005 | 9196 | 9842 | 65 084 | 96 286 | 13 238 | 17 060 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 11 430 | 207 751 | 174 208 | 213 377 | 333 631 | 285 577 | 71 572 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9004 | 191 | 647 | 55 241 | 31 202 | -83 048 | 3821 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9004 | 191 | 647 | 55 241 | 31 202 | -83 048 | 3821 |
| Pārskata gada peļņa | 9004 | 191 | 647 | 55 241 | 31 202 | -83 048 | 3821 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "JARK Tehnology"
Pārskats
SIA "JARK Tehnology" (reģ. nr. 43603084236) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Akadēmijas iela 28 - 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 71 572 €, par 74,9% mazāk nekā gadu iepriekš (285 577 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 3821 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 786 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 060 € un pašu kapitāls 17 060 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.