SIA "KraftWork"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1145 | 18 055 | 344 297 | 203 847 | 172 888 | 194 200 | 146 655 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 1432 | 194 003 | 216 480 | 240 970 | 330 526 |
| Aktīvi kopā | 1145 | 18 055 | 345 729 | 397 850 | 389 368 | 435 170 | 477 181 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 1401 | 546 | 59 647 | 94 387 | 14 992 | 16 300 | 20 014 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1401 | 546 | 59 647 | 94 387 | 14 992 | 16 300 | 20 014 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -256 | 17 765 | 253 573 | 17 381 | 70 913 | 44 494 | 38 297 |
| Pašu kapitāls kopā | -256 | 17 509 | 286 082 | 303 463 | 374 376 | 418 870 | 457 167 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 38 370 | 18 641 | 1 012 487 | 932 060 | 290 372 | 529 044 | 405 151 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -256 | 17 765 | 253 573 | 17 381 | 70 913 | 44 494 | 38 297 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -256 | 17 765 | 253 573 | 17 381 | 70 913 | 44 494 | 38 297 |
| Pārskata gada peļņa | -256 | 17 765 | 253 573 | 17 381 | 70 913 | 44 494 | 38 297 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 0 | 4 | 6 | 5 | 3 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KraftWork"
Pārskats
SIA "KraftWork" (reģ. nr. 43603085941) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Sērenes pag., "Veldzes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 405 151 €, par 23,4% mazāk nekā gadu iepriekš (529 044 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 48,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 38 297 € (9,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 67 525 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 477 181 € un pašu kapitāls 457 167 € (95,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.