SIA "1. Zemgales īpašumu aģentūra"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2020Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1009 | 84 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 118 100 | 1 123 852 |
| Aktīvi kopā | 1 119 109 | 1 123 936 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 300 497 | 211 416 |
| Ilgtermiņa saistības | 672 828 | 662 500 |
| Saistības kopā | 973 325 | 873 916 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 30 784 | 104 236 |
| Pašu kapitāls kopā | 145 784 | 250 020 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 54 293 | 148 512 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 34 641 | 137 101 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 784 | 104 236 |
| Pārskata gada peļņa | 30 784 | 104 236 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "1. Zemgales īpašumu aģentūra"
Pārskats
SIA "1. Zemgales īpašumu aģentūra" (reģ. nr. 43603088007) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Viskaļu iela 39A.
Finanšu rezultāti
2020. gadā apgrozījums bija 148 512 €, par 174% vairāk nekā gadu iepriekš (54 293 €). 2020. gada peļņa bija 104 236 € (70,2% no apgrozījuma). 2020. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 148 512 €. 2020. gada beigās bilances kopsumma bija 1 123 936 € un pašu kapitāls 250 020 € (22,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales īpašumu aģentūra".
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2020. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.