Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HCI LATVIA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 61 217 | 141 844 | 103 756 | 5915 | 48 224 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 34 540 | 12 592 | 13 100 | 12 592 | 10 074 |
| Aktīvi kopā | 95 757 | 154 436 | 116 856 | 18 507 | 58 298 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 49 475 | 62 513 | 132 643 | 32 513 | 39 168 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 18 786 | 19 025 |
| Saistības kopā | 49 475 | 62 513 | 132 643 | 51 299 | 58 193 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 43 282 | 45 641 | -91 842 | -17 005 | 32 897 |
| Pašu kapitāls kopā | 46 282 | 91 923 | -15 787 | -32 792 | 105 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 519 091 | 2 099 190 | 2 171 471 | 2 099 190 | 2 389 421 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 43 497 | 45 641 | -91 842 | -17 005 | 32 897 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 43 282 | 45 641 | -91 842 | -17 005 | 32 897 |
| Pārskata gada peļņa | 43 282 | 45 641 | -91 842 | -17 005 | 32 897 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 15 | 12 | 12 | 12 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 15 868 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HCI LATVIA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HCI LATVIA" (reģ. nr. 43603090355) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Putnu iela 10A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 389 421 €, par 13,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 099 190 €). No 2020. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2024). 2024. gada peļņa bija 32 897 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 238 942 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 58 298 € un pašu kapitāls 105 € (0,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.