"KALNA MASAĻI" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 86 292 | 71 213 | 101 554 | 97 514 | 83 408 | 77 374 | 75 817 | 80 965 | 85 795 | 77 134 | 66 584 | 53 001 | 42 119 | 31 189 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 839 | 44 088 | 45 398 | 31 973 | 26 876 | 21 837 | 16 789 | 7549 | 7594 | 5204 | 4175 | 3624 | 2657 | 1141 |
| Aktīvi kopā | 134 131 | 115 301 | 146 952 | 129 487 | 110 284 | 99 211 | 92 606 | 88 514 | 93 389 | 82 338 | 70 759 | 56 625 | 44 776 | 32 330 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 075 | 24 085 | 36 085 | 40 435 | 31 993 | 31 832 | 26 881 | 30 930 | 20 246 | 11 874 | 12 129 | 11 310 | 7713 | 5052 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 635 | 42 976 | 44 567 | 23 760 | 20 680 | 12 680 | 12 680 | 11 282 | 24 193 | 19 993 | 14 343 | 9343 | 3343 | 0 |
| Saistības kopā | 92 710 | 67 061 | 80 652 | 64 195 | 52 673 | 44 512 | 39 561 | 42 212 | 44 439 | 31 867 | 26 472 | 20 653 | 11 056 | 5052 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 15 133 | 6819 | -2340 | -1002 | -10 761 | -2912 | -1654 | -7832 | 2648 | 1521 | -6184 | -8315 | -2252 | -6442 |
| Pašu kapitāls kopā | 41 421 | 48 240 | 66 300 | 65 292 | 57 611 | 54 699 | 53 045 | 46 302 | 48 950 | 50 471 | 44 287 | 35 972 | 33 720 | 27 278 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 177 337 | 164 326 | 189 557 | 120 068 | 75 803 | 60 495 | 71 116 | 34 681 | 39 831 | 35 213 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 21 557 | 10 271 | 959 | 1553 | -7952 | 270 | 2018 | -4804 | 5190 | 3812 | -5016 | -6999 | -1280 | -6006 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 661 | 7627 | -2462 | -1266 | -10 761 | -2912 | -1640 | -7824 | 2654 | 1642 | -6177 | -8311 | -2249 | -6442 |
| Pārskata gada peļņa | 15 133 | 6819 | -2340 | -1002 | -10 761 | -2912 | -1654 | -7832 | 2648 | 1521 | -6184 | -8315 | -2252 | -6442 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 9 | 8 | 8 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "KALNA MASAĻI" SIA
Pārskats
"KALNA MASAĻI" SIA (reģ. nr. 43901003615) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Brantu pag., "Kalna Masaļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6442 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 32 330 € un pašu kapitāls 27 278 € (84,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.