Valmieras rajona Mazsalacas pilsētas lauku teritorijas zemnieku saimniecība "KALNBLĀĶI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 126 979 | 169 627 | 213 013 | 226 658 | 378 211 | 578 845 | 582 720 | 756 202 | 684 319 | 655 939 | 647 894 | 678 867 | 1 079 755 | 954 196 | 948 320 | 1 217 409 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 302 738 | 325 840 | 883 516 | 1 205 013 | 1 602 289 | 1 609 502 | 1 482 580 | 1 411 646 | 1 427 366 | 1 412 609 | 1 690 172 | 1 552 903 | 1 388 176 | 1 712 032 | 1 753 900 | 2 326 615 |
| Aktīvi kopā | 429 717 | 495 467 | 1 096 529 | 1 431 671 | 1 980 500 | 2 188 347 | 2 065 300 | 2 167 848 | 2 111 685 | 2 068 548 | 2 338 066 | 2 231 770 | 2 467 931 | 2 666 228 | 2 702 220 | 3 544 024 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 309 | 34 342 | 41 337 | 24 642 | 56 320 | 89 359 | 72 443 | 99 876 | 140 852 | 111 453 | 101 193 | 164 873 | 157 940 | 327 618 | 249 213 | 425 756 |
| Ilgtermiņa saistības | 36 167 | 31 304 | 543 010 | 495 597 | 484 997 | 667 170 | 601 951 | 549 674 | 456 724 | 384 447 | 676 996 | 426 382 | 340 003 | 355 412 | 380 515 | 654 490 |
| Saistības kopā | 65 476 | 65 646 | 584 347 | 520 239 | 541 317 | 756 529 | 674 394 | 649 550 | 597 576 | 495 900 | 778 189 | 591 255 | 497 943 | 683 030 | 629 728 | 1 080 246 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 53 345 | 65 580 | 82 361 | 399 250 | 142 333 | 37 635 | 4088 | 172 217 | 33 911 | 58 539 | -12 771 | 80 638 | 329 473 | 13 209 | 89 294 | 391 286 |
| Pašu kapitāls kopā | 364 241 | 429 821 | 512 182 | 911 432 | 1 439 183 | 1 431 818 | 1 390 906 | 1 518 298 | 1 514 109 | 1 572 648 | 1 559 877 | 1 640 515 | 1 969 988 | 1 983 198 | 2 072 492 | 2 463 778 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 184 657 | 238 986 | 274 664 | 338 514 | 677 268 | 568 761 | 578 662 | 889 614 | 898 994 | 853 087 | 781 491 | 901 782 | 1 601 674 | 1 247 291 | 1 459 369 | 1 663 039 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 57 838 | 70 936 | 102 130 | 415 625 | 170 724 | 64 776 | 28 845 | 199 656 | 50 438 | 72 642 | 4508 | 97 748 | 343 990 | 44 412 | 128 644 | 424 695 |
| EBITDA | 57 838 | 70 936 | 102 130 | 415 625 | 322 319 | 211 948 | 28 845 | 199 656 | 50 438 | 72 642 | 4508 | 97 748 | 343 990 | 44 412 | 128 644 | 424 695 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 54 623 | 67 974 | 83 634 | 400 585 | 145 875 | 41 993 | 8174 | 179 826 | 33 911 | 58 539 | -12 771 | 80 638 | 329 473 | 13 209 | 89 294 | 391 286 |
| Pārskata gada peļņa | 53 345 | 65 580 | 82 361 | 399 250 | 142 333 | 37 635 | 4088 | 172 217 | 33 911 | 58 539 | -12 771 | 80 638 | 329 473 | 13 209 | 89 294 | 391 286 |
| Darbaspēka izmaksas | 15 348 | 0 | 15 372 | 19 263 | 42 316 | 49 014 | 52 018 | 71 555 | 151 409 | 181 131 | 171 447 | 175 458 | 208 210 | 254 939 | 286 098 | 281 739 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 151 595 | 147 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 7 | 8 | 10 | 12 | 11 | 11 | 12 | 16 | 11 | 14 | 14 | 16 | 16 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 000 | 45 000 | 44 825 | 38 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Valmieras rajona Mazsalacas pilsētas lauku teritorijas zemnieku saimniecība "KALNBLĀĶI"
Pārskats
Valmieras rajona Mazsalacas pilsētas lauku teritorijas zemnieku saimniecība "KALNBLĀĶI" (reģ. nr. 44101002285) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Mazsalacas pag., "Kalnblāķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 663 039 €, par 14,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 459 369 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 391 286 € (23,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 110 869 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 544 024 € un pašu kapitāls 2 463 778 € (69,5% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.