Valmieras rajona Ramatas pagasta zemnieku saimniecība "RIJASKALNI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 36 149 € (15% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 75 569 | 133 824 | 78 128 | 89 789 | 88 345 | 95 798 | 99 215 | 102 051 | 108 848 | 112 270 | 112 910 | 121 338 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 246 161 | 184 596 | 250 756 | 260 834 | 243 010 | 232 889 | 263 147 | 237 220 | 224 881 | 260 710 | 221 480 | 226 469 |
| Aktīvi kopā | 321 730 | 318 420 | 328 884 | 350 623 | 331 355 | 328 687 | 362 362 | 339 271 | 333 729 | 372 980 | 334 390 | 347 807 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 103 | 4963 | 26 780 | 4853 | 11 853 | 3641 | 7660 | 5455 | 4714 | 21 968 | 16 219 | 6563 |
| Ilgtermiņa saistības | 192 369 | 202 665 | 179 939 | 172 207 | 154 577 | 141 308 | 156 358 | 119 968 | 78 787 | 108 589 | 80 735 | 79 992 |
| Saistības kopā | 223 472 | 207 628 | 206 719 | 177 060 | 166 430 | 144 949 | 164 018 | 125 423 | 83 501 | 130 557 | 96 954 | 86 555 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 190 | 12 534 | 11 374 | 51 398 | -8637 | 18 921 | 14 607 | 30 254 | 62 255 | -7750 | 22 754 | 59 965 |
| Pašu kapitāls kopā | 98 258 | 110 792 | 122 165 | 173 563 | 164 925 | 183 738 | 198 344 | 213 848 | 250 228 | 242 423 | 237 436 | 261 252 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 97 090 | 78 682 | 88 115 | 130 400 | 121 507 | 128 075 | 135 407 | 161 614 | 265 011 | 186 844 | 200 895 | 284 473 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 32 549 | 19 120 | 16 598 | 55 974 | -4718 | 22 583 | 19 969 | 33 944 | 65 240 | -2031 | 28 438 | 63 923 |
| EBITDA | 50 478 | 47 063 | 38 982 | 84 300 | 22 982 | 48 406 | 53 241 | 72 332 | 103 372 | 38 471 | 71 924 | 105 425 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 190 | 12 534 | 11 374 | 51 398 | -8637 | 18 921 | 14 607 | 30 254 | 62 255 | -7750 | 22 754 | 59 965 |
| Pārskata gada peļņa | 27 190 | 12 534 | 11 374 | 51 398 | -8637 | 18 921 | 14 607 | 30 254 | 62 255 | -7750 | 22 754 | 59 965 |
| Darbaspēka izmaksas | 7721 | 7315 | 5491 | 8314 | 6355 | 12 500 | 12 350 | 9858 | 17 435 | 15 926 | 22 421 | 35 715 |
| Nolietojums | 17 929 | 27 943 | 22 384 | 28 326 | 27 700 | 25 823 | 33 272 | 38 388 | 38 132 | 40 502 | 43 486 | 41 502 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 750 | 25 875 | 0 | 27 741 | 36 149 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Valmieras rajona Ramatas pagasta zemnieku saimniecība "RIJASKALNI"
Pārskats
Valmieras rajona Ramatas pagasta zemnieku saimniecība "RIJASKALNI" (reģ. nr. 44101009156) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Ramatas pag., "Rijaskalni".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 284 473 €, par 41,6% vairāk nekā gadu iepriekš (200 895 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 59 965 € (21,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 94 824 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 347 807 € un pašu kapitāls 261 252 € (75,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.