Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SAKTAS ZS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 241 171 | 245 991 | 238 447 | 285 617 | 463 082 | 814 903 | 607 741 | 1 447 236 | 1 631 588 | 2 526 493 | 3 037 333 | 3 444 209 | 3 085 867 | 3 364 573 | 2 592 665 | 2 719 025 | 5 021 198 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 770 282 | 855 362 | 880 437 | 1 231 197 | 1 341 920 | 2 531 893 | 3 072 665 | 3 982 674 | 3 885 640 | 3 593 697 | 4 561 584 | 4 761 153 | 5 407 772 | 7 084 137 | 8 112 975 | 7 321 431 | 16 090 825 |
| Aktīvi kopā | 1 011 453 | 1 101 353 | 1 118 884 | 1 516 814 | 1 805 002 | 3 346 796 | 3 680 406 | 5 429 910 | 5 517 228 | 6 120 190 | 7 598 917 | 8 205 362 | 8 493 639 | 10 448 710 | 10 705 640 | 10 040 456 | 21 112 023 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 765 | 111 144 | 118 180 | 202 411 | 330 113 | 656 596 | 564 105 | 712 833 | 718 841 | 1 234 469 | 1 416 529 | 1 592 287 | 1 041 929 | 1 119 109 | 2 004 626 | 2 276 448 | 4 845 824 |
| Ilgtermiņa saistības | 466 128 | 383 384 | 347 250 | 571 231 | 661 454 | 1 287 841 | 1 499 048 | 1 873 440 | 1 461 443 | 1 043 740 | 1 134 435 | 1 049 226 | 929 839 | 1 388 427 | 1 480 037 | 1 420 428 | 5 376 966 |
| Saistības kopā | 498 893 | 494 528 | 465 430 | 773 642 | 991 567 | 1 944 437 | 2 063 153 | 2 586 273 | 2 180 284 | 2 278 209 | 2 550 964 | 2 641 513 | 1 971 768 | 2 507 536 | 3 484 663 | 3 696 876 | 10 222 790 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 37 510 | 94 265 | 46 629 | 89 718 | 93 125 | 242 940 | 219 769 | 542 243 | 488 779 | 501 618 | 1 194 977 | 499 935 | 941 129 | 1 390 320 | -802 338 | -277 264 | 1 178 545 |
| Pašu kapitāls kopā | 512 560 | 606 825 | 653 454 | 743 172 | 811 424 | 1 397 493 | 1 617 253 | 2 843 637 | 3 336 944 | 3 841 981 | 5 047 953 | 5 563 849 | 6 521 871 | 7 941 174 | 7 141 436 | 6 343 580 | 10 889 233 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 287 836 | 335 029 | 338 952 | 493 277 | 775 944 | 1 450 216 | 2 182 051 | 3 473 769 | 3 363 663 | 3 953 250 | 4 306 320 | 3 520 378 | 4 846 829 | 5 304 517 | 3 579 692 | 2 252 294 | 8 873 037 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 79 971 | 131 080 | 80 426 | 113 178 | 117 809 | 333 926 | 261 044 | 578 085 | 539 537 | 402 794 | 1 218 055 | 532 976 | 965 788 | 1 420 297 | -681 766 | -123 518 | 1 509 350 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 39 784 | 97 283 | 46 629 | 89 718 | 93 125 | 295 290 | 220 000 | 556 971 | 509 865 | 501 618 | 1 194 977 | 499 935 | 941 129 | 1 390 320 | -802 338 | -277 264 | 1 178 545 |
| Pārskata gada peļņa | 37 510 | 94 265 | 46 629 | 89 718 | 93 125 | 242 940 | 219 769 | 542 243 | 488 779 | 501 618 | 1 194 977 | 499 935 | 941 129 | 1 390 320 | -802 338 | -277 264 | 1 178 545 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 6 | 6 | 7 | 9 | 10 | 12 | 69 | 77 | 81 | 90 | 90 | 86 | 57 | 35 | 26 | 105 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SAKTAS ZS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SAKTAS ZS" (reģ. nr. 44101009669) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Ķoņu pag., "Saktas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 873 037 €, par 294% vairāk nekā gadu iepriekš (2 252 294 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 1 178 545 € (13,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 105 (gadu iepriekš 26). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 84 505 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 21 112 023 € un pašu kapitāls 10 889 233 € (51,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (98,5%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.