Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "LIELRUĶEĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 19 254 € (40% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 908 | 20 890 | 25 085 | 39 837 | 37 919 | 34 076 | 25 986 | 27 495 | 25 607 | 27 375 | 30 131 | 32 934 | 27 656 | 28 321 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 838 | 11 368 | 26 706 | 34 300 | 34 044 | 32 881 | 28 737 | 24 872 | 22 674 | 37 882 | 30 932 | 64 404 | 53 424 | 43 326 |
| Aktīvi kopā | 31 746 | 32 258 | 51 791 | 74 137 | 71 963 | 66 957 | 54 723 | 52 367 | 48 281 | 65 257 | 61 063 | 97 338 | 81 080 | 71 647 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3444 | 1977 | 7863 | 6431 | 5992 | 9571 | 10 639 | 4825 | 2837 | 5435 | 6306 | 12 567 | 15 987 | 14 421 |
| Ilgtermiņa saistības | 1576 | 787 | 9000 | 13 673 | 9417 | 6191 | 714 | 0 | 777 | 11 446 | 7982 | 26 218 | 16 368 | 9825 |
| Saistības kopā | 5020 | 2764 | 16 863 | 20 104 | 15 409 | 15 762 | 11 353 | 4825 | 3614 | 16 881 | 14 288 | 38 785 | 32 355 | 24 246 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9132 | 14 649 | 18 333 | 4359 | 4911 | -5359 | -7825 | 15 680 | 12 590 | 10 958 | 11 568 | 31 302 | 6520 | 17 930 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 726 | 29 494 | 34 928 | 54 033 | 56 554 | 51 195 | 43 370 | 47 542 | 44 667 | 48 376 | 46 775 | 58 553 | 48 725 | 47 401 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 090 | 22 562 | 23 102 | 25 976 | 25 647 | 26 154 | 34 981 | 27 889 | 25 749 | 31 725 | 34 405 | 61 326 | 46 415 | 48 312 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9598 | 14 942 | 18 806 | 5750 | 6045 | -4767 | -5811 | 15 866 | 12 683 | 11 486 | 12 261 | 35 545 | 12 160 | 22 609 |
| EBITDA | 16 168 | 16 993 | 19 864 | 9449 | 10 042 | -556 | -1016 | 20 416 | 17 244 | 19 068 | 20 231 | 44 649 | 25 850 | 34 540 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9269 | 14 849 | 18 539 | 4707 | 5283 | -5359 | -7381 | 15 681 | 12 590 | 10 958 | 11 744 | 34 719 | 10 113 | 21 041 |
| Pārskata gada peļņa | 9132 | 14 649 | 18 333 | 4359 | 4911 | -5359 | -7825 | 15 680 | 12 590 | 10 958 | 11 568 | 31 302 | 6520 | 17 930 |
| Darbaspēka izmaksas | 693 | 714 | 708 | 795 | 991 | 905 | 1491 | 968 | 415 | 907 | 320 | 2062 | 963 | 1017 |
| Nolietojums | 6570 | 2051 | 1058 | 3699 | 3997 | 4211 | 4795 | 4550 | 4561 | 7582 | 7970 | 9104 | 13 690 | 11 931 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 11 881 | 12 899 | 0 | 2390 | 0 | 0 | 11 508 | 15 465 | 7249 | 13 169 | 19 524 | 16 348 | 19 254 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "LIELRUĶEĻI"
Pārskats
Valmieras rajona Vilpulkas pagasta zemnieku saimniecība "LIELRUĶEĻI" (reģ. nr. 44101009777) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Vilpulkas pag., "Lielruķeļi".
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 48 312 €, par 4,1% vairāk nekā gadu iepriekš (46 415 €). No 2011. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,0% gadā. 2024. gada peļņa bija 17 930 € (37,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 71 647 € un pašu kapitāls 47 401 € (66,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.