Mazsalacas novada Skaņkalnes pagasta "Jaunlīču" zemnieku saimniecība RūķiAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 106 098 | 113 842 | 151 350 | 274 260 | 283 578 | 322 406 | 406 047 | 385 683 | 277 550 | 508 493 | 677 111 | 635 544 | 541 840 | 633 273 | 246 230 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 104 511 | 151 032 | 165 380 | 270 769 | 279 209 | 439 252 | 417 540 | 662 608 | 709 727 | 857 886 | 1 091 981 | 1 706 838 | 1 729 232 | 2 066 249 | 2 175 842 |
| Aktīvi kopā | 210 609 | 264 874 | 316 730 | 545 029 | 562 787 | 761 658 | 823 587 | 1 048 291 | 987 277 | 1 366 379 | 1 769 092 | 2 342 382 | 2 271 072 | 2 699 522 | 2 422 072 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5617 | 6673 | 10 735 | 37 975 | 14 394 | 128 184 | 32 649 | 107 483 | 73 653 | 124 785 | 303 416 | 164 489 | 161 943 | 308 904 | 196 026 |
| Ilgtermiņa saistības | 29 492 | 38 762 | 39 671 | 34 243 | 5656 | 0 | 24 297 | 193 735 | 231 479 | 383 115 | 463 057 | 799 750 | 843 129 | 869 599 | 1 020 621 |
| Saistības kopā | 35 109 | 45 435 | 50 406 | 72 218 | 20 050 | 128 184 | 56 946 | 301 218 | 305 132 | 507 900 | 766 473 | 964 239 | 1 005 072 | 1 178 503 | 1 216 647 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 118 | 44 954 | 47 919 | 99 050 | 72 260 | 105 545 | 144 846 | 10 461 | 29 188 | 176 334 | 144 140 | 375 523 | -112 143 | 255 018 | -315 594 |
| Pašu kapitāls kopā | 175 030 | 218 735 | 265 739 | 471 544 | 541 596 | 633 474 | 766 641 | 747 073 | 682 145 | 858 479 | 1 002 619 | 1 378 143 | 1 266 000 | 1 521 019 | 1 205 425 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 114 839 | 168 804 | 111 072 | 210 499 | 290 452 | 201 997 | 263 337 | 216 776 | 327 393 | 462 388 | 556 804 | 943 842 | 512 056 | 694 980 | 411 775 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 765 | 46 407 | 48 884 | 99 419 | 66 382 | 102 956 | 136 259 | 9037 | 21 886 | 184 016 | 154 366 | 388 229 | -74 769 | 291 301 | -284 525 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 820 | 46 705 | 49 513 | 101 257 | 75 296 | 105 545 | 144 846 | 10 461 | 29 188 | 176 334 | 144 140 | 375 523 | -112 143 | 255 018 | -315 594 |
| Pārskata gada peļņa | 27 118 | 44 954 | 47 919 | 99 050 | 72 260 | 105 545 | 144 846 | 10 461 | 29 188 | 176 334 | 144 140 | 375 523 | -112 143 | 255 018 | -315 594 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1249 | 915 | 0 | 2208 | 13 667 | 11 679 | 30 029 | 94 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Mazsalacas novada Skaņkalnes pagasta "Jaunlīču" zemnieku saimniecība Rūķi
Pārskats
Mazsalacas novada Skaņkalnes pagasta "Jaunlīču" zemnieku saimniecība Rūķi (reģ. nr. 44101013132) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Skaņkalnes pag., "Rūķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 411 775 €, par 40,8% mazāk nekā gadu iepriekš (694 980 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 315 594 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 944 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 422 072 € un pašu kapitāls 1 205 425 € (49,8% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.