Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "ŪDRI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 444 793 | 473 209 | 712 837 | 828 972 | 958 634 | 1 117 080 | 855 655 | 913 035 | 529 758 | 626 445 | 922 786 | 786 251 | 925 120 | 578 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 208 691 | 313 520 | 431 638 | 341 181 | 410 925 | 391 240 | 343 927 | 301 602 | 644 431 | 748 793 | 734 815 | 678 475 | 587 236 | 852 850 |
| Aktīvi kopā | 653 484 | 786 729 | 1 144 475 | 1 170 153 | 1 369 559 | 1 508 320 | 1 199 582 | 1 214 637 | 1 174 189 | 1 375 238 | 1 657 601 | 1 464 726 | 1 512 356 | 1 431 833 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9878 | 7491 | 9310 | 10 254 | 25 927 | 29 573 | 33 791 | 653 981 | 538 956 | 539 982 | 282 144 | 161 432 | 9967 | 11 004 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 458 | 17 459 | 26 966 | 23 563 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 20 336 | 24 950 | 36 276 | 33 817 | 25 927 | 29 573 | 33 791 | 653 981 | 538 956 | 539 982 | 282 144 | 161 432 | 9967 | 11 004 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 224 444 | 186 866 | 193 340 | 64 786 | 192 870 | 135 115 | 187 043 | 89 781 | 74 577 | 200 023 | 540 201 | -72 163 | 199 095 | -81 560 |
| Pašu kapitāls kopā | 633 148 | 761 779 | 1 108 199 | 1 127 199 | 1 343 632 | 1 478 747 | 1 165 791 | 560 656 | 635 233 | 835 256 | 1 375 457 | 1 303 294 | 1 502 389 | 1 420 829 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 451 186 | 490 839 | 564 630 | 414 978 | 318 011 | 560 406 | 518 075 | 457 532 | 334 368 | 612 133 | 951 577 | 503 101 | 640 772 | 119 795 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 229 477 | 193 952 | 199 953 | 65 580 | 192 743 | 134 967 | 186 916 | 89 654 | 74 539 | 200 023 | 540 201 | -72 163 | 199 095 | -81 560 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 229 689 | 196 779 | 199 876 | 65 707 | 192 870 | 135 115 | 187 043 | 89 781 | 74 577 | 200 023 | 540 201 | -72 163 | 199 095 | -81 560 |
| Pārskata gada peļņa | 224 444 | 186 866 | 193 340 | 64 786 | 192 870 | 135 115 | 187 043 | 89 781 | 74 577 | 200 023 | 540 201 | -72 163 | 199 095 | -81 560 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 19 | 19 | 16 | 15 | 13 | 15 | 16 | 16 | 15 | 13 | 13 | 12 | 8 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 45 786 | 0 | 0 | 499 999 | 694 916 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "ŪDRI"
Pārskats
Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "ŪDRI" (reģ. nr. 44101014462) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Pāles pag., "Ūdri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 119 795 €, par 81,3% mazāk nekā gadu iepriekš (640 772 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 81 560 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 966 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 431 833 € un pašu kapitāls 1 420 829 € (99,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.