SIA "VĀRPAS N"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 359 402 | 345 214 | 373 615 | 311 664 | 295 418 | 372 010 | 377 761 | 298 639 | 271 359 | 229 953 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 67 761 | 69 143 | 44 163 | 38 388 | 45 724 | 56 390 | 40 914 | 27 303 | 16 340 | 15 532 |
| Aktīvi kopā | 427 163 | 414 357 | 417 778 | 350 052 | 341 142 | 428 400 | 418 675 | 325 942 | 287 699 | 245 485 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 246 861 | 311 137 | 328 383 | 302 226 | 257 629 | 247 639 | 310 648 | 287 916 | 271 131 | 233 454 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 246 861 | 311 137 | 328 383 | 302 226 | 257 629 | 247 639 | 310 648 | 319 916 | 271 131 | 233 454 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8450 | -77 082 | 95 333 | -41 569 | 35 687 | 97 248 | -72 734 | -102 001 | 10 542 | -4533 |
| Pašu kapitāls kopā | 180 302 | 103 220 | 89 395 | 47 826 | 83 513 | 180 761 | 108 027 | 6026 | 16 568 | 12 031 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 060 195 | 2 450 611 | 2 855 429 | 2 621 108 | 2 469 951 | 2 237 915 | 2 512 676 | 2 303 453 | 1 895 485 | 1 759 332 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 902 | -77 107 | 94 956 | -40 956 | 38 351 | 97 396 | -72 460 | -101 655 | 10 746 | -4266 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 918 | -77 082 | 95 744 | -40 788 | 38 486 | 97 637 | -72 400 | -101 463 | 10 746 | -4266 |
| Pārskata gada peļņa | -8450 | -77 082 | 95 333 | -41 569 | 35 687 | 97 248 | -72 734 | -102 001 | 10 542 | -4533 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 43 | 46 | 44 | 44 | 45 | 43 | 42 | 36 | 30 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "VĀRPAS N"
Pārskats
SIA "VĀRPAS N" (reģ. nr. 44101016073) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Vecates pag., Vecate, "Vārpas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 759 332 €, par 7,2% mazāk nekā gadu iepriekš (1 895 485 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4533 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 30). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 83 778 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 245 485 € un pašu kapitāls 12 031 € (4,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.