Valmieras rajona Valmieras pagasta zemnieku saimniecība "AROMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 824 | 21 468 | 20 242 | 10 117 | 40 399 | 38 220 | 37 448 | 38 274 | 38 966 | 49 418 | 45 181 | 212 666 | 203 408 | 185 046 | 157 494 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 900 | 17 900 | 17 900 | 25 469 | 6403 | 6403 | 6403 | 6403 | 6403 | 38 767 | 33 432 | 71 168 | 63 013 | 66 835 | 64 284 |
| Aktīvi kopā | 39 724 | 39 368 | 38 142 | 35 586 | 46 802 | 44 623 | 43 851 | 44 677 | 45 369 | 88 185 | 78 613 | 283 834 | 266 421 | 251 881 | 221 778 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 13 694 | 13 694 | 19 535 | 28 542 | 26 420 | 26 318 | 26 423 | 26 383 | 44 121 | 18 877 | 16 398 | 27 986 | 17 011 | 22 333 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 694 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 694 | 13 694 | 13 694 | 19 535 | 28 542 | 26 420 | 26 318 | 26 423 | 26 383 | 44 121 | 18 877 | 16 398 | 27 986 | 17 011 | 22 333 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1451 | -356 | -1226 | -18 736 | 2209 | -57 | -670 | 721 | 732 | 25 078 | 15 673 | 207 700 | -28 001 | -3565 | -35 424 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 030 | 25 674 | 24 448 | 16 051 | 18 260 | 18 203 | 17 533 | 18 254 | 18 986 | 44 064 | 59 736 | 267 436 | 238 435 | 234 870 | 199 445 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 662 | 0 | 0 | 0 | 12 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 025 | 53 980 | 298 334 | 94 678 | 79 177 | 91 761 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1451 | -356 | -1226 | -18 686 | 2259 | -50 | -611 | 771 | 782 | 24 026 | 15 673 | 207 700 | -27 504 | -3565 | -35 321 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1451 | -356 | -1226 | -18 686 | 2259 | -50 | -611 | 771 | 782 | 25 078 | 15 673 | 207 700 | -27 504 | -3565 | -35 321 |
| Pārskata gada peļņa | 1451 | -356 | -1226 | -18 736 | 2209 | -57 | -670 | 721 | 732 | 25 078 | 15 673 | 207 700 | -28 001 | -3565 | -35 424 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Valmieras rajona Valmieras pagasta zemnieku saimniecība "AROMS"
Pārskats
Valmieras rajona Valmieras pagasta zemnieku saimniecība "AROMS" (reģ. nr. 44101019915) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Rūpnieki, "Lielķīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 91 761 €, par 15,9% vairāk nekā gadu iepriekš (79 177 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 424 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 587 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 221 778 € un pašu kapitāls 199 445 € (89,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.