Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "RĀMNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 12 849 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 166 841 | 169 386 | 231 594 | 250 318 | 212 524 | 242 556 | 237 127 | 227 094 | 224 463 | 221 928 | 276 080 | 241 538 | 161 181 | 139 946 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 133 533 | 129 469 | 191 625 | 176 020 | 193 162 | 178 764 | 197 868 | 203 399 | 255 661 | 232 465 | 215 005 | 192 978 | 176 223 | 166 669 |
| Aktīvi kopā | 300 374 | 298 855 | 423 219 | 426 338 | 405 686 | 421 320 | 434 995 | 430 493 | 480 124 | 454 393 | 491 085 | 434 516 | 337 404 | 306 615 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 487 | 9381 | 14 100 | 40 454 | 20 380 | 9953 | 8622 | 22 416 | 17 713 | 22 224 | 18 329 | 16 926 | 3681 | 3016 |
| Ilgtermiņa saistības | 44 392 | 25 698 | 26 361 | 16 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 936 | 24 659 | 12 347 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 58 879 | 35 079 | 40 461 | 56 611 | 20 380 | 9953 | 8622 | 22 416 | 54 649 | 46 883 | 30 676 | 16 926 | 3681 | 3016 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 760 | 23 934 | 43 234 | 9020 | 37 972 | 41 439 | 40 689 | 16 243 | 35 398 | 12 036 | 58 899 | -11 219 | -44 216 | -17 275 |
| Pašu kapitāls kopā | 239 415 | 261 650 | 379 529 | 366 049 | 381 521 | 407 460 | 426 373 | 408 077 | 425 475 | 407 510 | 460 409 | 417 590 | 333 723 | 303 599 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 62 079 | 87 370 | 127 547 | 115 431 | 122 507 | 146 386 | 130 279 | 184 018 | 169 526 | 105 983 | 236 375 | 193 254 | 169 736 | 136 038 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 452 | 27 317 | 47 930 | 12 671 | 39 004 | 41 968 | 40 771 | 16 243 | 36 453 | 14 043 | 60 930 | -9281 | -43 463 | -17 275 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 832 | 25 175 | 45 329 | 11 158 | 37 972 | 41 439 | 40 689 | 16 243 | 35 398 | 12 036 | 58 899 | -11 219 | -44 216 | -17 275 |
| Pārskata gada peļņa | 20 760 | 23 934 | 43 234 | 9020 | 37 972 | 41 439 | 40 689 | 16 243 | 35 398 | 12 036 | 58 899 | -11 219 | -44 216 | -17 275 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 22 500 | 22 500 | 15 500 | 21 776 | 34 539 | 18 000 | 30 001 | 6000 | 31 600 | 39 651 | 12 849 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "RĀMNIEKI"
Pārskats
Limbažu rajona Pāles pagasta zemnieku saimniecība "RĀMNIEKI" (reģ. nr. 44101020168) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Pāles pag., "Rāmnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 136 038 €, par 19,9% mazāk nekā gadu iepriekš (169 736 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 275 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 208 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 306 615 € un pašu kapitāls 303 599 € (99,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.