Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "RĀCEŅI-3"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 81 410 | 59 133 | 63 968 | 83 822 | 159 094 | 209 317 | 177 218 | 262 849 | 113 887 | 118 753 | 74 621 | 144 959 | 168 237 | 77 895 | 78 574 | 71 173 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 65 772 | 319 249 | 289 968 | 268 857 | 336 188 | 381 110 | 523 309 | 367 417 | 448 269 | 409 428 | 413 749 | 372 112 | 365 335 | 353 052 | 324 466 | 294 537 |
| Aktīvi kopā | 147 182 | 378 382 | 353 936 | 352 679 | 495 282 | 590 427 | 700 527 | 630 266 | 562 156 | 528 181 | 488 370 | 517 071 | 533 572 | 430 947 | 403 040 | 365 710 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 247 | 215 927 | 1594 | 613 | 3644 | 6882 | 77 641 | 102 164 | 85 452 | 49 181 | 23 124 | 4377 | 4978 | 14 681 | 12 523 | 9003 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 18 576 | 14 861 | 61 116 | 7048 | 71 420 | 105 569 | 127 889 | 40 188 | 315 583 | 306 213 | 277 463 | 251 563 | 236 763 | 206 063 | 179 413 |
| Saistības kopā | 11 247 | 234 503 | 16 455 | 61 729 | 10 692 | 78 302 | 183 210 | 230 053 | 125 640 | 364 764 | 329 337 | 281 840 | 256 541 | 251 444 | 218 586 | 188 416 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 231 | 8084 | -27 474 | -47 799 | -3712 | 27 535 | 5191 | 1179 | -873 | 41 464 | -4384 | 76 198 | 41 800 | -97 528 | 4950 | -7159 |
| Pašu kapitāls kopā | 135 935 | 143 879 | 337 481 | 290 950 | 484 590 | 512 125 | 517 317 | 400 213 | 436 516 | 163 417 | 159 033 | 235 231 | 277 031 | 179 503 | 184 454 | 177 294 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 16 487 | 21 089 | 79 828 | 80 227 | 129 789 | 166 985 | 190 365 | 103 687 | 191 224 | 209 172 | 180 245 | 267 970 | 252 588 | 155 568 | 214 429 | 187 686 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 052 | 7957 | -28 662 | -48 113 | -3712 | 28 031 | 6371 | 3207 | 554 | 42 186 | -4046 | 76 198 | 41 800 | -97 528 | 4950 | -7051 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 231 | 8084 | -27 474 | -47 799 | -3712 | 27 535 | 5191 | 1179 | -838 | 41 474 | -4384 | 76 198 | 41 800 | -97 528 | 4950 | -7159 |
| Pārskata gada peļņa | -12 231 | 8084 | -27 474 | -47 799 | -3712 | 27 535 | 5191 | 1179 | -873 | 41 464 | -4384 | 76 198 | 41 800 | -97 528 | 4950 | -7159 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 118 283 | 0 | 314 563 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "LATGRANULA" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "RĀCEŅI-3"
Pārskats
Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "RĀCEŅI-3" (reģ. nr. 44101027861) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Strenču nov., Jērcēnu pag..
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 187 686 €, par 12,5% mazāk nekā gadu iepriekš (214 429 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7159 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 922 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 365 710 € un pašu kapitāls 177 294 € (48,5% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.