Valmieras rajona Rencēnu pagasta zemnieku saimniecība "AIZMEŽI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 103 330 | 136 448 | 122 053 | 144 961 | 134 123 | 112 839 | 118 551 | 110 552 | 94 448 | 91 661 | 86 013 | 46 677 | 57 008 | 18 942 | 25 243 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8644 | 19 128 | 26 622 | 50 756 | 38 358 | 25 033 | 20 113 | 29 871 | 18 942 | 17 470 | 50 449 | 52 344 | 40 532 | 30 630 | 27 084 |
| Aktīvi kopā | 111 974 | 155 576 | 148 675 | 195 717 | 172 481 | 137 872 | 138 664 | 140 423 | 113 390 | 109 131 | 136 462 | 99 021 | 97 540 | 49 572 | 52 327 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 48 | 470 | 669 | 0 | 10 360 | 15 218 | 12 810 | 7713 | 2908 | 3064 | 7086 | 26 982 | 50 357 | 71 690 |
| Ilgtermiņa saistības | 27 877 | 34 392 | 31 252 | 38 359 | 47 794 | 35 444 | 28 244 | 28 244 | 28 244 | 28 244 | 68 244 | 54 244 | 56 244 | 37 244 | 28 244 |
| Saistības kopā | 27 877 | 34 440 | 31 722 | 39 028 | 47 794 | 45 804 | 43 462 | 41 054 | 35 957 | 31 152 | 71 308 | 61 330 | 83 226 | 87 601 | 99 934 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 43 740 | 37 039 | -4183 | -9721 | -32 002 | -32 619 | 3133 | 2800 | -21 935 | 546 | -12 824 | -27 464 | -23 377 | -52 342 | -9578 |
| Pašu kapitāls kopā | 84 097 | 121 136 | 116 953 | 156 689 | 124 687 | 92 068 | 95 202 | 99 369 | 77 433 | 77 979 | 65 154 | 37 691 | 14 314 | -38 029 | -47 607 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 63 084 | 87 349 | 72 606 | 110 568 | 83 423 | 81 284 | 113 463 | 114 033 | 110 235 | 105 870 | 112 461 | 124 792 | 141 519 | 179 685 | 113 983 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 44 585 | 37 865 | -3358 | -8671 | -30 670 | -32 566 | 5934 | -4641 | -20 545 | 2314 | -10 768 | -25 414 | -21 247 | -50 497 | -8382 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 585 | 37 865 | -3358 | -8671 | -30 670 | -32 566 | 5934 | -4641 | -20 545 | 2314 | -10 768 | -25 414 | -21 247 | -50 497 | -8382 |
| Pārskata gada peļņa | 43 740 | 37 039 | -4183 | -9721 | -32 002 | -32 619 | 3133 | 2800 | -21 935 | 546 | -12 824 | -27 464 | -23 377 | -52 342 | -9578 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 12 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Valmieras rajona Rencēnu pagasta zemnieku saimniecība "AIZMEŽI"
Pārskats
Valmieras rajona Rencēnu pagasta zemnieku saimniecība "AIZMEŽI" (reģ. nr. 44101028937) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Rencēnu pag., "Liepiņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 113 983 €, par 36,6% mazāk nekā gadu iepriekš (179 685 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9578 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 994 €.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-47 607 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.