Cēsu rajona R.Līmaņa zemnieku saimniecība "SILMICES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 24 494 € (23% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2021
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 409 | 14 279 | 9473 | 17 713 | 18 253 | 14 748 | 22 232 | 26 202 | 47 599 | 29 140 | 21 461 | 6059 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 254 667 | 253 450 | 252 800 | 250 583 | 355 236 | 93 354 | 94 029 | 96 934 | 92 882 | 94 046 | 93 697 | 93 348 |
| Aktīvi kopā | 271 076 | 267 729 | 262 273 | 268 296 | 373 489 | 108 102 | 116 261 | 123 136 | 140 481 | 123 186 | 115 158 | 99 407 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 938 | 9141 | 9406 | 1976 | 1583 | 4291 | 2025 | 3314 | 4033 | 5697 | 6382 | 1752 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 2619 | 2824 | 2824 | 2824 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 26 938 | 9141 | 9406 | 1976 | 4202 | 7115 | 4849 | 6138 | 4033 | 5697 | 6382 | 1752 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8978 | 33 565 | 7122 | 17 566 | -1077 | -36 917 | 33 245 | 20 673 | 40 791 | 2744 | 18 160 | 13 373 |
| Pašu kapitāls kopā | 244 138 | 258 588 | 252 867 | 266 320 | 369 287 | 100 987 | 111 412 | 116 998 | 136 448 | 117 489 | 108 776 | 97 655 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 97 074 | 101 664 | 42 890 | 27 745 | 45 853 | 33 038 | 56 583 | 42 772 | 38 227 | 21 067 | 32 106 | 64 060 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 964 | 36 817 | 8303 | 19 594 | -989 | -36 842 | 33 246 | 20 726 | 40 844 | 2748 | 18 161 | 13 373 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 052 | 36 817 | 8128 | 19 421 | -1077 | -36 867 | 33 245 | 20 723 | 40 841 | 2744 | 18 160 | 13 373 |
| Pārskata gada peļņa | 8978 | 33 565 | 7122 | 17 566 | -1077 | -36 917 | 33 245 | 20 673 | 40 791 | 2744 | 18 160 | 13 373 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 19 115 | 12 843 | 4113 | 0 | 231 383 | 22 820 | 15 087 | 21 341 | 21 703 | 26 873 | 24 494 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Cēsu rajona R.Līmaņa zemnieku saimniecība "SILMICES"
Pārskats
Cēsu rajona R.Līmaņa zemnieku saimniecība "SILMICES" (reģ. nr. 44101033919) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Nītaures pag., "Silmices".
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījums bija 64 060 €, par 99,5% vairāk nekā gadu iepriekš (32 106 €). No 2010. līdz 2021. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,7% gadā. 2021. gada peļņa bija 13 373 € (20,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 12 publicētajiem gadiem. 2021. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 99 407 € un pašu kapitāls 97 655 € (98,2% no aktīviem).
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.