SIA "STREIČA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 760 395 | 716 302 | 673 376 | 686 116 | 936 010 | 909 120 | 661 808 | 597 202 | 632 896 | 383 296 | 539 618 | 594 426 | 560 975 | 532 263 | 535 138 | 527 703 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 73 044 | 92 863 | 41 765 | 28 942 | 119 385 | 110 664 | 122 375 | 94 434 | 63 675 | 96 901 | 74 422 | 72 384 | 159 818 | 137 157 | 115 785 | 134 414 |
| Aktīvi kopā | 833 439 | 809 165 | 715 141 | 715 058 | 1 055 395 | 1 019 784 | 784 183 | 691 636 | 696 571 | 480 197 | 614 040 | 666 810 | 720 793 | 669 420 | 650 923 | 662 117 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 261 018 | 273 601 | 177 105 | 177 690 | 181 744 | 137 927 | 521 983 | 494 955 | 233 889 | 132 656 | 211 934 | 222 723 | 212 095 | 144 472 | 155 699 | 154 470 |
| Ilgtermiņa saistības | 234 936 | 201 219 | 224 219 | 207 084 | 410 258 | 396 722 | 0 | 0 | 252 131 | 128 296 | 138 481 | 193 307 | 255 849 | 263 518 | 232 247 | 242 558 |
| Saistības kopā | 495 954 | 474 820 | 401 324 | 384 774 | 592 002 | 534 649 | 521 983 | 494 955 | 486 020 | 260 952 | 350 415 | 416 030 | 467 944 | 407 990 | 387 946 | 397 028 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -52 966 | -3287 | -23 004 | 16 466 | 4793 | 17 873 | -212 273 | -65 519 | 13 870 | 8694 | 44 379 | -12 844 | 2068 | 8581 | 1547 | 2112 |
| Pašu kapitāls kopā | 335 394 | 332 107 | 309 103 | 325 570 | 456 686 | 474 473 | 262 200 | 196 681 | 210 551 | 219 245 | 263 625 | 250 780 | 252 849 | 261 430 | 262 977 | 265 089 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 313 851 | 457 637 | 488 154 | 485 057 | 779 128 | 618 285 | 348 614 | 333 554 | 281 983 | 302 381 | 314 000 | 227 572 | 108 269 | 137 175 | 142 942 | 152 784 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -46 234 | 8436 | -19 957 | 19 102 | 11 753 | 25 232 | -203 454 | -60 392 | 19 757 | 12 589 | 47 297 | -10 438 | 3586 | 9201 | 1547 | 2112 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | 45 852 | -162 520 | -25 856 | 53 602 | 42 801 | 81 610 | 3041 | 24 853 | 32 873 | 25 386 | 25 884 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -57 887 | -3230 | -23 004 | 16 466 | 4793 | 17 873 | -212 273 | -65 519 | 13 870 | 8694 | 44 379 | -12 844 | 2068 | 8581 | 1547 | 2112 |
| Pārskata gada peļņa | -52 966 | -3287 | -23 004 | 16 466 | 4793 | 17 873 | -212 273 | -65 519 | 13 870 | 8694 | 44 379 | -12 844 | 2068 | 8581 | 1547 | 2112 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 120 714 | 132 974 | 74 911 | 66 074 | 81 765 | 62 617 | 45 291 | 68 404 | 47 712 | 48 367 | 47 992 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 20 620 | 40 934 | 34 536 | 33 845 | 30 212 | 34 313 | 13 479 | 21 267 | 23 672 | 23 839 | 23 772 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 16 | 16 | 16 | 15 | 15 | 18 | 13 | 11 | 10 | 9 | 9 | 7 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "STREIČA"
Pārskats
SIA "STREIČA" (reģ. nr. 44102001342) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Stacijas iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 152 784 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (142 942 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 2112 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 196 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 662 117 € un pašu kapitāls 265 089 € (40,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.