"ROKSALANA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1369 | 14 306 | 450 | 967 | 1650 | 2047 | 3729 | 1761 | 946 | 1005 | 1137 | 7309 | 1552 | 2442 | 3698 | 7286 | 6869 | 4399 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 520 312 | 552 069 | 547 441 | 526 055 | 547 937 | 509 420 | 668 587 | 605 504 | 543 158 | 486 846 | 475 916 | 412 282 | 419 160 | 317 238 | 251 312 | 206 193 | 151 274 | 100 755 |
| Aktīvi kopā | 521 681 | 566 375 | 547 891 | 527 022 | 549 587 | 511 467 | 672 316 | 607 265 | 544 104 | 487 851 | 477 053 | 419 591 | 420 712 | 319 680 | 255 010 | 213 479 | 158 143 | 105 154 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 75 652 | 103 169 | 42 666 | 18 777 | 43 877 | 30 541 | 140 729 | 143 026 | 70 284 | 81 287 | 71 747 | 142 481 | 181 980 | 190 930 | 182 694 | 202 433 | 195 944 | 195 678 |
| Ilgtermiņa saistības | 216 363 | 246 760 | 310 849 | 334 486 | 373 346 | 378 106 | 437 983 | 434 399 | 408 971 | 391 703 | 390 217 | 312 445 | 328 568 | 313 603 | 308 318 | 299 401 | 302 051 | 297 501 |
| Saistības kopā | 292 015 | 349 929 | 353 515 | 353 263 | 417 223 | 408 647 | 578 712 | 577 425 | 479 255 | 472 990 | 461 964 | 454 926 | 510 548 | 504 533 | 491 012 | 501 834 | 497 995 | 493 179 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 342 | -13 220 | -22 070 | -20 617 | -41 395 | -29 544 | -52 693 | -63 764 | 35 009 | -49 988 | 228 | -50 424 | -54 501 | -95 017 | -51 149 | -52 353 | -51 497 | -48 173 |
| Pašu kapitāls kopā | 229 666 | 216 446 | 194 376 | 173 759 | 132 364 | 102 820 | 93 604 | 29 840 | 64 849 | 14 861 | 15 089 | -35 335 | -89 836 | -184 853 | -236 002 | -288 355 | -339 852 | -388 025 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 058 | 7294 | 797 | 5220 | 3470 | 9465 | 18 188 | 10 845 | 13 482 | 17 454 | 23 203 | 27 871 | 25 299 | 13 640 | 21 441 | 35 334 | 35 640 | 34 862 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5103 | -10 473 | -14 907 | -14 310 | -36 166 | -26 752 | -48 240 | -57 671 | 39 408 | -45 970 | 3417 | -47 720 | -50 618 | -93 684 | -51 037 | -52 343 | -51 363 | -48 135 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9939 | -19 131 | -21 070 | -20 354 | -41 395 | -29 544 | -52 693 | -63 764 | 35 009 | -49 988 | 228 | -50 424 | -54 501 | -95 017 | -51 149 | -52 353 | -51 497 | -48 173 |
| Pārskata gada peļņa | -10 342 | -13 220 | -22 070 | -20 617 | -41 395 | -29 544 | -52 693 | -63 764 | 35 009 | -49 988 | 228 | -50 424 | -54 501 | -95 017 | -51 149 | -52 353 | -51 497 | -48 173 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "ROKSALANA" SIA
Pārskats
"ROKSALANA" SIA (reģ. nr. 44102002189) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Podnieku iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 862 €, par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš (35 640 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 48 173 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 431 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-388 025 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.