SIA "WATS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 453 | 13 523 | 26 248 | 12 630 | 10 721 | 19 779 | 17 923 | 31 159 | 51 593 | 59 248 | 56 322 | 76 141 | 114 020 | 116 048 | 108 673 | 139 382 | 146 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5567 | 3237 | 987 | 4588 | 3514 | 6457 | 5113 | 6165 | 6336 | 5006 | 5641 | 8641 | 15 146 | 11 823 | 9290 | 16 386 | 13 968 |
| Aktīvi kopā | 26 020 | 16 760 | 27 235 | 17 218 | 14 235 | 26 236 | 23 036 | 37 324 | 57 929 | 64 254 | 61 963 | 84 782 | 129 166 | 127 871 | 117 963 | 155 768 | 160 168 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 30 885 | 23 184 | 26 230 | 27 483 | 29 328 | 44 990 | 38 436 | 37 945 | 50 246 | 38 352 | 27 838 | 25 673 | 36 992 | 32 282 | 33 716 | 54 127 | 59 323 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9870 | 7003 | 4114 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 885 | 23 184 | 26 230 | 27 483 | 29 393 | 44 990 | 38 436 | 37 945 | 50 246 | 38 352 | 27 838 | 25 673 | 46 862 | 39 285 | 37 830 | 54 127 | 59 323 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3657 | 2039 | 7391 | -15 270 | -3893 | 4237 | 4777 | 16 201 | 8304 | 22 914 | 8223 | 24 984 | 23 215 | 6282 | -8453 | 21 508 | -796 |
| Pašu kapitāls kopā | -8444 | -6424 | 1005 | -10 265 | -15 158 | -18 754 | -15 400 | -621 | 7683 | 25 902 | 34 125 | 59 109 | 82 304 | 88 586 | 80 133 | 101 641 | 100 845 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 78 197 | 93 699 | 126 277 | 83 262 | 70 544 | 115 323 | 123 769 | 137 167 | 174 069 | 182 908 | 165 576 | 197 045 | 270 507 | 323 718 | 310 231 | 292 507 | 316 568 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3662 | 2073 | 8820 | -15 270 | -3893 | 4237 | 4777 | 16 896 | 9827 | 23 170 | 8271 | 25 031 | 23 408 | 6579 | -8129 | 21 686 | -745 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3657 | 2077 | 8820 | -15 270 | -3893 | 4237 | 4777 | 16 902 | 9827 | 23 170 | 8271 | 25 031 | 23 228 | 6345 | -8444 | 21 538 | -745 |
| Pārskata gada peļņa | -3657 | 2039 | 7391 | -15 270 | -3893 | 4237 | 4777 | 16 201 | 8304 | 22 914 | 8223 | 24 984 | 23 215 | 6282 | -8453 | 21 508 | -796 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 8 | 8 | 9 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 8 | 9 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "WATS"
Pārskats
SIA "WATS" (reģ. nr. 44102014722) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Cempu iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 316 568 €, par 8,2% vairāk nekā gadu iepriekš (292 507 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 796 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 657 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 160 168 € un pašu kapitāls 100 845 € (63,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.