SIA "CĒSU BĒRNU UN PUSAUDŽU REPRODUKTĪVĀS VESELĪBAS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 67 200 € (23% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 336 | 7883 | 5498 | 8348 | 13 062 | 20 350 | 35 594 | 58 968 | 53 831 | 53 200 | 52 455 | 56 235 | 94 014 | 75 639 | 57 642 | 160 639 | 79 002 | 73 232 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 122 977 | 138 947 | 147 413 | 139 406 | 139 247 | 153 357 | 212 363 | 193 298 | 199 102 | 195 492 | 256 982 | 257 194 | 239 515 | 232 815 | 261 851 | 154 801 | 222 432 | 186 258 |
| Aktīvi kopā | 152 313 | 146 830 | 152 911 | 147 754 | 152 309 | 173 707 | 247 957 | 252 266 | 252 933 | 248 692 | 309 437 | 313 429 | 333 529 | 308 454 | 319 493 | 315 440 | 301 434 | 259 490 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 704 | 24 391 | 23 742 | 12 667 | 6269 | 14 094 | 9393 | 5216 | 4847 | 6895 | 4307 | 2923 | 4543 | 6637 | 6424 | 11 310 | 6742 | 16 180 |
| Ilgtermiņa saistības | 102 968 | 94 658 | 86 475 | 73 291 | 62 607 | 51 923 | 58 677 | 43 475 | 28 273 | 13 071 | 43 714 | 28 286 | 12 857 | 812 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 114 672 | 119 049 | 110 217 | 85 958 | 68 876 | 66 017 | 68 070 | 48 691 | 33 120 | 19 966 | 48 021 | 31 209 | 17 400 | 7449 | 6424 | 11 310 | 6742 | 16 180 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 22 070 | 12 052 | 15 149 | 19 120 | 21 684 | 24 135 | 26 531 | 23 769 | 16 238 | 20 024 | 32 690 | 48 804 | 42 909 | 41 126 | 37 064 | 28 561 | 63 735 | 15 818 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 760 | 26 742 | 41 891 | 61 011 | 82 695 | 106 830 | 178 524 | 202 307 | 219 813 | 228 726 | 261 416 | 282 220 | 316 129 | 301 005 | 313 069 | 304 130 | 294 692 | 243 310 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 58 436 | 54 344 | 54 135 | 59 414 | 61 922 | 63 872 | 100 938 | 99 164 | 92 445 | 97 584 | 104 846 | 120 625 | 120 507 | 125 891 | 128 374 | 215 634 | 196 625 | 173 049 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 958 | 20 953 | 24 905 | 28 975 | 30 595 | 31 661 | 37 046 | 33 519 | 23 197 | 27 092 | 34 042 | 50 362 | 43 856 | 41 482 | 37 214 | 28 756 | 65 824 | 33 227 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 999 | 10 870 | 16 659 | 21 761 | 24 554 | 26 432 | 31 154 | 28 975 | 19 948 | 25 205 | 32 730 | 48 819 | 42 909 | 41 126 | 37 064 | 28 561 | 65 564 | 32 618 |
| Pārskata gada peļņa | 22 070 | 12 052 | 15 149 | 19 120 | 21 684 | 24 135 | 26 531 | 23 769 | 16 238 | 20 024 | 32 690 | 48 804 | 42 909 | 41 126 | 37 064 | 28 561 | 63 735 | 15 818 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 7 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 21 350 | 22 070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 111 | 0 | 28 000 | 9000 | 56 250 | 25 000 | 37 500 | 73 173 | 67 200 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "CĒSU BĒRNU UN PUSAUDŽU REPRODUKTĪVĀS VESELĪBAS CENTRS"
Pārskats
SIA "CĒSU BĒRNU UN PUSAUDŽU REPRODUKTĪVĀS VESELĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 44102015605) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 7 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 173 049 €, par 12,0% mazāk nekā gadu iepriekš (196 625 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 15 818 € (9,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (18). 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 721 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 259 490 € un pašu kapitāls 243 310 € (93,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.