SIA "V.L.T."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 30 000 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 444 873 | 482 355 | 796 460 | 693 803 | 356 460 | 350 146 | 474 914 | 366 939 | 512 535 | 515 364 | 750 379 | 1 203 670 | 1 199 064 | 1 540 151 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5 428 592 | 5 048 631 | 6 599 648 | 6 255 768 | 5 535 934 | 4 696 423 | 4 294 926 | 3 900 663 | 3 426 119 | 2 978 913 | 2 617 758 | 2 359 370 | 2 109 625 | 2 759 446 |
| Aktīvi kopā | 5 873 465 | 5 530 986 | 7 396 108 | 6 949 571 | 5 892 394 | 5 046 569 | 4 769 840 | 4 267 602 | 3 938 654 | 3 494 277 | 3 368 137 | 3 563 040 | 3 308 689 | 4 299 597 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 936 399 | 3 129 664 | 4 054 763 | 1 195 397 | 875 727 | 890 560 | 1 038 666 | 979 919 | 973 958 | 814 496 | 731 246 | 741 134 | 764 022 | 832 932 |
| Ilgtermiņa saistības | 3 835 030 | 1 204 792 | 1 589 346 | 3 962 045 | 3 720 183 | 2 878 144 | 2 571 144 | 2 379 843 | 2 103 543 | 1 981 166 | 1 642 327 | 1 379 376 | 1 069 738 | 808 016 |
| Saistības kopā | 4 771 429 | 4 334 456 | 5 644 109 | 5 157 442 | 4 595 910 | 3 768 704 | 3 609 810 | 3 359 762 | 3 077 501 | 2 795 662 | 2 373 573 | 2 120 510 | 1 833 760 | 1 640 948 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 69 407 | 62 048 | 204 413 | 233 088 | -431 079 | 72 287 | 135 737 | 1382 | 206 885 | 91 034 | 520 188 | 661 058 | 399 201 | 480 391 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 098 023 | 1 196 530 | 1 751 999 | 1 792 129 | 1 296 484 | 1 277 865 | 1 160 030 | 907 840 | 861 153 | 698 615 | 994 564 | 1 442 530 | 1 474 929 | 2 658 649 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 267 810 | 2 325 867 | 3 244 900 | 2 929 170 | 1 575 534 | 2 069 848 | 2 128 099 | 1 911 539 | 2 411 566 | 2 593 018 | 3 542 608 | 3 678 112 | 3 940 090 | 4 356 172 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 72 142 | 131 479 | 540 887 | 487 657 | -269 646 | 214 563 | 265 774 | 123 268 | 331 218 | 213 068 | 624 712 | 792 423 | 562 669 | 552 849 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -146 065 | 66 470 | 299 827 | 297 431 | -431 079 | 73 134 | 135 737 | 1382 | 206 885 | 91 034 | 520 188 | 661 058 | 460 951 | 487 891 |
| Pārskata gada peļņa | 69 407 | 62 048 | 204 413 | 233 088 | -431 079 | 72 287 | 135 737 | 1382 | 206 885 | 91 034 | 520 188 | 661 058 | 399 201 | 480 391 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 70 | 56 | 57 | 58 | 45 | 46 | 48 | 44 | 40 | 44 | 46 | 45 | 48 | 51 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 247 000 | 30 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "V.L.T."
Pārskats
SIA "V.L.T." (reģ. nr. 44103002504) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Mūrmuižas iela 11A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 356 172 €, par 10,6% vairāk nekā gadu iepriekš (3 940 090 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 480 391 € (11,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 51 (gadu iepriekš 48). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 85 415 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 299 597 € un pašu kapitāls 2 658 649 € (61,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (57,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.