SIA "LAUKSALACA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 791 716 | 874 808 | 1 006 927 | 799 138 | 735 096 | 804 391 | 1 108 220 | 694 585 | 595 703 | 650 667 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 550 994 | 609 343 | 580 038 | 1 053 051 | 1 127 498 | 1 013 840 | 1 114 816 | 1 654 636 | 1 489 204 | 1 547 773 |
| Aktīvi kopā | 1 342 710 | 1 484 151 | 1 586 965 | 1 852 189 | 1 862 594 | 1 818 231 | 2 223 036 | 2 349 221 | 2 084 907 | 2 198 440 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 116 205 | 111 604 | 109 673 | 157 356 | 206 932 | 214 947 | 200 080 | 342 415 | 310 468 | 376 081 |
| Ilgtermiņa saistības | 7963 | 4607 | 1259 | 174 087 | 177 201 | 117 064 | 106 802 | 442 236 | 409 067 | 458 155 |
| Saistības kopā | 124 168 | 116 211 | 110 932 | 331 443 | 384 133 | 332 011 | 306 882 | 784 651 | 719 535 | 834 236 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 151 859 | 187 363 | 145 566 | 44 713 | -19 928 | 7760 | 429 934 | -351 584 | -199 198 | -1168 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 218 542 | 1 367 940 | 1 476 033 | 1 520 746 | 1 478 461 | 1 486 220 | 1 916 154 | 1 564 570 | 1 365 372 | 1 364 204 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 461 703 | 1 632 140 | 1 831 923 | 1 777 906 | 1 436 828 | 1 572 724 | 2 457 372 | 1 761 852 | 1 751 559 | 1 895 437 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 151 859 | 187 363 | 145 566 | 46 579 | -12 021 | 9395 | 432 001 | -336 886 | -169 836 | 19 063 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 151 859 | 187 363 | 145 566 | 44 713 | -14 190 | 7760 | 429 934 | -351 584 | -199 198 | -1168 |
| Pārskata gada peļņa | 151 859 | 187 363 | 145 566 | 44 713 | -19 928 | 7760 | 429 934 | -351 584 | -199 198 | -1168 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 40 | 38 | 38 | 38 | 37 | 34 | 33 | 33 | 34 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | 37 965 | 37 473 | 0 | 22 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VRPB" — 3 kopīgas personas
- "Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas atbalsta fonds"
- Baltic Construction Materials, SIA
- LATVIJAS KLAVIERU SKOLOTĀJU ASOCIĀCIJA
- SIA AGILOD
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lafivents Serviss"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lafivents"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAUSKAS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reaktīvs"
- Sēļu pagasta zemnieku saimniecība "Kalves"
- Termanet SIA
- Valmieras rajona Mazsalacas pilsētas lauku teritorijas zemnieku saimniecība "RUDIŅI"
Kopsavilkums: SIA "LAUKSALACA"
Pārskats
SIA "LAUKSALACA" (reģ. nr. 44103002576) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Mazsalacas pag., "Priedāju darbnīca".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 895 437 €, par 8,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 751 559 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1168 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 34). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 232 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 198 440 € un pašu kapitāls 1 364 204 € (62,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 26. Lielākā līdzdalība (20,1%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.