SIA "CĒSU AGROĶĪMIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 630 | 125 713 | 111 429 | 101 596 | 149 606 | 169 481 | 132 008 | 106 058 | 122 245 | 134 959 | 133 350 | 150 833 | 180 816 | 178 381 | 296 279 | 579 258 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 24 650 | 21 092 | 52 663 | 50 684 | 70 329 | 69 350 | 127 739 | 152 759 | 156 168 | 152 690 | 154 442 | 144 781 | 135 120 | 125 788 | 117 188 | 110 148 |
| Aktīvi kopā | 93 280 | 146 805 | 164 092 | 152 280 | 219 935 | 238 831 | 259 747 | 258 817 | 278 413 | 287 649 | 287 792 | 295 614 | 315 936 | 304 169 | 413 467 | 689 406 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 164 344 | 151 958 | 214 170 | 216 917 | 232 201 | 227 664 | 245 943 | 253 771 | 252 166 | 255 926 | 269 777 | 248 203 | 257 671 | 161 324 |
| Ilgtermiņa saistības | 90 661 | 147 271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 90 661 | 147 271 | 164 344 | 151 958 | 214 170 | 216 917 | 232 201 | 227 664 | 245 943 | 253 771 | 252 166 | 255 926 | 269 777 | 248 203 | 257 671 | 161 324 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4362 | -3085 | 214 | 573 | 5306 | 16 146 | 6558 | 3607 | 1318 | 1408 | 1748 | 4062 | 6472 | 9807 | 99 829 | 372 286 |
| Pašu kapitāls kopā | 2619 | -466 | -252 | 322 | 5765 | 21 914 | 27 546 | 31 153 | 32 470 | 33 878 | 35 626 | 39 688 | 46 159 | 55 966 | 155 796 | 528 082 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 295 395 | 312 989 | 357 597 | 328 563 | 489 863 | 471 231 | 481 159 | 607 740 | 566 870 | 558 866 | 646 910 | 713 260 | 780 206 | 543 588 | 509 653 | 531 575 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2304 | -76 | 3128 | 1182 | 6173 | 17 077 | 7490 | 4629 | 2389 | 2698 | 3038 | 5352 | 7762 | 11 097 | 101 119 | 372 286 |
| EBITDA | -2304 | -76 | 3128 | 1182 | 6173 | 17 077 | 7490 | 4629 | 2389 | 2698 | 3038 | 5352 | 7762 | 11 097 | 101 119 | 372 286 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3979 | -2585 | 701 | 1182 | 6173 | 17 077 | 7490 | 4629 | 2389 | 2698 | 3038 | 5352 | 7762 | 11 097 | 101 119 | 372 286 |
| Pārskata gada peļņa | -4362 | -3085 | 214 | 573 | 5306 | 16 146 | 6558 | 3607 | 1318 | 1408 | 1748 | 4062 | 6472 | 9807 | 99 829 | 372 286 |
| Darbaspēka izmaksas | 20 731 | 16 851 | 16 454 | 17 185 | 26 008 | 31 299 | 28 702 | 26 775 | 35 446 | 37 767 | 37 143 | 36 989 | 45 103 | 60 452 | 68 503 | 95 295 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 926 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "CĒSU AGROĶĪMIJA"
Pārskats
SIA "CĒSU AGROĶĪMIJA" (reģ. nr. 44103005835) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Tirgoņu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 531 575 €, par 4,3% vairāk nekā gadu iepriekš (509 653 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 372 286 € (70,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 596 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 689 406 € un pašu kapitāls 528 082 € (76,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.