SIA "VĒRDIŅŠ-P.R."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3124 | 1524 | 2764 | 62 758 | 199 198 | 200 245 | 198 592 | 198 946 | 198 588 | 200 795 | 201 236 | 137 571 | 139 537 | 138 758 | 134 060 | 128 527 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 43 853 | 28 277 | 24 720 | 21 387 | 25 820 | 21 501 | 16 758 | 14 981 | 8093 | 6375 | 4657 | 2864 | 2864 | 2864 | 2864 | 2864 |
| Aktīvi kopā | 46 977 | 29 801 | 27 484 | 84 145 | 225 018 | 221 746 | 215 350 | 213 927 | 206 681 | 207 170 | 205 893 | 140 435 | 142 401 | 141 622 | 136 924 | 131 391 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 51 391 | 51 857 | 50 421 | 39 771 | 62 932 | 66 776 | 68 308 | 68 777 | 69 669 | 72 266 | 72 497 | 10 688 | 11 038 | 11 056 | 11 449 | 10 999 |
| Ilgtermiņa saistības | 27 265 | 24 921 | 17 745 | 79 656 | 214 530 | 210 950 | 201 404 | 191 656 | 182 022 | 172 422 | 167 622 | 155 680 | 146 080 | 136 480 | 126 880 | 117 280 |
| Saistības kopā | 78 656 | 76 778 | 68 166 | 119 427 | 277 462 | 277 726 | 269 712 | 260 433 | 251 691 | 244 688 | 240 119 | 166 368 | 157 118 | 147 536 | 138 329 | 128 279 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 753 | -15 298 | 6295 | 5399 | -2243 | -3536 | 1618 | 7857 | 1496 | 7492 | 3292 | 8293 | 11 216 | 8803 | 4509 | 4517 |
| Pašu kapitāls kopā | -31 679 | -46 977 | -40 682 | -35 282 | -52 444 | -55 980 | -54 362 | -46 506 | -45 010 | -37 518 | -34 226 | -25 933 | -14 717 | -5914 | -1405 | 3112 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 402 | 28 319 | 23 379 | 20 712 | 19 017 | 15 829 | 21 854 | 20 720 | 20 862 | 21 158 | 16 578 | 16 586 | 20 919 | 23 529 | 24 664 | 24 720 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2527 | -13 046 | 8121 | 3950 | 5170 | 5069 | 8987 | 14 881 | 8195 | 13 851 | 9438 | 14 244 | 17 149 | 18 529 | 14 190 | 11 599 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1224 | -14 496 | 7126 | 5870 | -1482 | -2775 | 1618 | 7857 | 1496 | 7492 | 3292 | 8343 | 11 266 | 8853 | 4584 | 4567 |
| Pārskata gada peļņa | 753 | -15 298 | 6295 | 5399 | -2243 | -3536 | 1618 | 7857 | 1496 | 7492 | 3292 | 8293 | 11 216 | 8803 | 4509 | 4517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Rezuno — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMURIA"
Kopsavilkums: SIA "VĒRDIŅŠ-P.R."
Pārskats
SIA "VĒRDIŅŠ-P.R." (reģ. nr. 44103006614) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Cēsu iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 24 720 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 4517 € (18,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 131 391 € un pašu kapitāls 3112 € (2,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.