Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "PIENENE KT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 59 966 | 52 184 | 79 991 | 70 195 | 56 539 | 95 521 | 133 326 | 190 718 | 135 205 | 129 736 | 112 905 | 88 849 | 118 063 | 91 970 | 145 003 | 181 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 953 | 27 169 | 26 345 | 17 095 | 21 989 | 41 965 | 76 616 | 65 683 | 55 445 | 45 448 | 37 198 | 29 392 | 21 883 | 17 455 | 12 450 | 12 585 |
| Aktīvi kopā | 83 919 | 79 353 | 106 336 | 87 290 | 78 528 | 137 486 | 209 942 | 256 401 | 190 650 | 175 184 | 150 103 | 118 241 | 139 946 | 109 425 | 157 453 | 194 568 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 45 723 | 38 981 | 69 720 | 39 749 | 39 914 | 82 688 | 136 736 | 184 014 | 279 053 | 248 135 | 180 447 | 117 788 | 105 113 | 77 141 | 80 201 | 115 712 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 000 | 14 000 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 6000 | 3000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 45 723 | 38 981 | 69 720 | 39 749 | 39 914 | 82 688 | 162 736 | 198 014 | 279 053 | 248 135 | 180 447 | 127 788 | 111 113 | 80 141 | 80 201 | 115 712 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3130 | 2289 | -3852 | 10 826 | -28 910 | 15 902 | -5300 | 11 135 | -146 790 | 15 438 | 42 607 | 22 277 | 38 312 | 565 | 47 968 | 1911 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 520 | 38 809 | 34 967 | 45 833 | 36 305 | 52 433 | 47 206 | 58 387 | -88 403 | -72 951 | -30 344 | -9547 | 28 833 | 29 284 | 77 252 | 78 856 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 791 331 | 789 429 | 775 391 | 842 007 | 1 118 303 | 997 389 | 1 696 875 | 2 302 594 | 1 774 187 | 1 834 981 | 1 815 707 | 1 519 627 | 2 426 206 | 1 657 506 | 1 702 639 | 2 050 697 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3136 | 2289 | -3852 | 10 826 | -28 683 | 16 262 | -3241 | 12 075 | -145 030 | 16 455 | 39 960 | 19 275 | 37 257 | 870 | 47 979 | -490 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3130 | 2289 | -3852 | 10 826 | -28 910 | 15 902 | -5300 | 11 135 | -146 790 | 15 438 | 42 607 | 22 647 | 38 318 | 594 | 47 968 | 2069 |
| Pārskata gada peļņa | -3130 | 2289 | -3852 | 10 826 | -28 910 | 15 902 | -5300 | 11 135 | -146 790 | 15 438 | 42 607 | 22 277 | 38 312 | 565 | 47 968 | 1911 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 9 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "PIENENE KT"
Pārskats
Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība "PIENENE KT" (reģ. nr. 44103008460) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Katvaru pag., "Brieži".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 050 697 €, par 20,4% vairāk nekā gadu iepriekš (1 702 639 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 1911 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 683 566 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 194 568 € un pašu kapitāls 78 856 € (40,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.