Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀRPAS 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 404 033 | 1 521 955 | 1 977 462 | 2 059 635 | 1 750 883 | 1 986 652 | 1 827 159 | 2 246 740 | 4 409 450 | 5 675 505 | 5 144 211 | 5 318 533 | 3 718 755 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 638 366 | 1 839 923 | 2 625 803 | 2 621 340 | 2 807 363 | 3 187 199 | 3 482 506 | 3 322 799 | 3 270 998 | 3 458 581 | 4 120 098 | 4 274 959 | 6 701 510 |
| Aktīvi kopā | 3 042 399 | 3 361 878 | 4 603 265 | 4 680 975 | 4 558 246 | 5 173 851 | 5 309 665 | 5 569 539 | 7 680 448 | 9 134 086 | 9 264 309 | 9 593 492 | 10 420 265 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 308 265 | 1 178 967 | 1 472 045 | 1 710 049 | 1 508 415 | 502 883 | 319 354 | 457 937 | 383 987 | 476 456 | 367 489 | 267 487 | 327 255 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 338 849 | 1 356 082 | 1 964 050 | 1 730 338 | 1 721 809 | 3 011 176 | 3 198 644 | 3 177 474 | 3 014 697 | 2 972 724 | 2 950 338 | 2 597 541 | 3 290 944 |
| Saistības kopā | 2 647 114 | 2 535 049 | 3 436 095 | 3 440 387 | 3 230 224 | 3 514 059 | 3 517 998 | 3 635 411 | 3 398 684 | 3 449 180 | 3 317 827 | 2 865 028 | 3 618 199 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 196 371 | 181 734 | 61 130 | -10 607 | 87 434 | 331 770 | 116 408 | 142 461 | 2 347 636 | 1 570 601 | 108 327 | 781 982 | 213 500 |
| Pašu kapitāls kopā | 376 557 | 808 291 | 1 167 170 | 1 240 588 | 1 328 022 | 1 659 792 | 1 791 667 | 1 934 128 | 4 281 764 | 5 684 906 | 5 946 482 | 6 728 464 | 6 802 066 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4 402 648 | 4 303 381 | 5 951 919 | 5 497 414 | 6 248 536 | 8 558 276 | 6 578 017 | 8 296 951 | 12 238 226 | 13 026 412 | 11 987 619 | 11 394 194 | 11 074 395 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 219 952 | 226 636 | 86 237 | 16 796 | 103 673 | 336 134 | 120 477 | 150 328 | 2 352 299 | 1 571 826 | 106 924 | 774 913 | 211 094 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 233 497 | 211 061 | 79 641 | 8863 | 100 244 | 331 903 | 116 433 | 142 461 | 2 347 636 | 1 570 639 | 108 377 | 782 032 | 213 500 |
| Pārskata gada peļņa | 196 371 | 181 734 | 61 130 | -10 607 | 87 434 | 331 770 | 116 408 | 142 461 | 2 347 636 | 1 570 601 | 108 327 | 781 982 | 213 500 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 77 | 83 | 41 | 38 | 71 | 82 | 85 | 84 | 83 | 76 | 76 | 73 | 91 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀRPAS 1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VĀRPAS 1" (reģ. nr. 44103011066) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Valkas nov., Valkas pag., "Leimaņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 074 395 €, par 2,8% mazāk nekā gadu iepriekš (11 394 194 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 213 500 € (1,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 91 (gadu iepriekš 73). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 121 697 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 420 265 € un pašu kapitāls 6 802 066 € (65,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.