Garāžu kooperatīvā sabiedrība "VAIVE 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1410 | 2440 | 3149 | 3125 | 4927 | 4577 | 4690 | 4452 | 4586 | 4104 | 5233 | 2605 | 2280 | 1915 | 2299 | 3376 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1410 | 2440 | 3149 | 3125 | 4927 | 4577 | 4690 | 4452 | 4586 | 4104 | 5233 | 2605 | 2280 | 1915 | 2299 | 3376 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 161 | 0 | 0 | 199 | 197 | 149 | 209 | 230 | 235 | 409 | 397 | 448 | 290 | 290 |
| Ilgtermiņa saistības | 139 | 20 | 0 | 0 | 12 | 0 | 17 | 26 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 139 | 20 | 161 | 0 | 12 | 199 | 214 | 175 | 228 | 230 | 235 | 409 | 397 | 448 | 290 | 290 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -13 | 1150 | 568 | 137 | 469 | -537 | 99 | -200 | 81 | -482 | 1123 | -2801 | -313 | -417 | 542 | 1077 |
| Pašu kapitāls kopā | 1271 | 2420 | 2988 | 3125 | 4915 | 4378 | 4476 | 4277 | 4358 | 3874 | 4998 | 2196 | 1883 | 1467 | 2009 | 3086 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2912 | 2842 | 2872 | 2872 | 4106 | 4135 | 4090 | 4187 | 4196 | 4185 | 6031 | 4808 | 4763 | 6002 | 6005 | 5990 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 | 1150 | 568 | 137 | 469 | -537 | 99 | -200 | 81 | -482 | 1123 | -2801 | -313 | -417 | 542 | 1077 |
| EBITDA | -13 | 1150 | 568 | 137 | 469 | -537 | 99 | -200 | 81 | -482 | 1123 | -2801 | -313 | -417 | 542 | 1077 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 | 1150 | 568 | 137 | 469 | -537 | 99 | -200 | 81 | -482 | 1123 | -2801 | -313 | -417 | 542 | 1077 |
| Pārskata gada peļņa | -13 | 1150 | 568 | 137 | 469 | -537 | 99 | -200 | 81 | -482 | 1123 | -2801 | -313 | -417 | 542 | 1077 |
| Darbaspēka izmaksas | 1488 | 1230 | 1214 | 1668 | 2425 | 3052 | 2910 | 2917 | 2963 | 2937 | 2938 | 3201 | 3244 | 3393 | 3393 | 3416 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Garāžu kooperatīvā sabiedrība "VAIVE 2"
Pārskats
Garāžu kooperatīvā sabiedrība "VAIVE 2" (reģ. nr. 44103012540) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Lāču iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5990 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 1077 € (18,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2995 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3376 € un pašu kapitāls 3086 € (91,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.