Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BARVI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 63 810 | 216 481 | 102 053 | 73 411 | 91 930 | 111 437 | 159 391 | 129 196 | 207 578 | 149 483 | 146 268 | 203 829 | 155 967 | 152 908 | 124 971 | 105 967 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 808 | 26 576 | 50 402 | 48 410 | 60 031 | 49 383 | 48 520 | 74 983 | 64 796 | 56 977 | 47 852 | 38 219 | 42 761 | 28 419 | 21 740 | 28 531 |
| Aktīvi kopā | 97 618 | 243 057 | 152 455 | 121 821 | 151 961 | 160 820 | 207 911 | 204 179 | 272 374 | 206 460 | 194 120 | 242 048 | 198 728 | 181 327 | 146 711 | 134 498 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 451 | 140 459 | 75 068 | 57 761 | 43 787 | 51 036 | 91 808 | 98 824 | 152 413 | 62 675 | 52 742 | 11 233 | 2622 | 7414 | 7906 | 5772 |
| Ilgtermiņa saistības | 164 000 | 164 000 | 114 796 | 109 574 | 144 772 | 138 580 | 128 580 | 120 000 | 120 000 | 110 000 | 90 000 | 90 000 | 59 480 | 56 680 | 29 980 | 29 080 |
| Saistības kopā | 205 451 | 304 459 | 189 864 | 167 335 | 188 559 | 189 616 | 220 388 | 218 824 | 272 413 | 172 675 | 142 742 | 101 233 | 62 102 | 64 094 | 37 886 | 34 852 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 21 932 | 46 431 | 23 993 | -8571 | 28 160 | 7801 | 16 319 | -2168 | 14 606 | 33 825 | 17 593 | 89 436 | 15 811 | -19 394 | -8407 | -9179 |
| Pašu kapitāls kopā | -108 104 | -61 673 | -37 680 | -46 251 | -37 646 | -29 844 | -13 525 | -15 693 | -1087 | 32 737 | 50 330 | 139 767 | 135 578 | 116 185 | 107 777 | 98 598 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 493 633 | 658 477 | 598 586 | 362 560 | 848 657 | 676 843 | 1 378 317 | 1 149 264 | 1 461 975 | 1 673 109 | 1 082 487 | 1 847 554 | 1 089 585 | 418 378 | 473 614 | 721 612 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 264 | 41 418 | 20 211 | -12 722 | 21 928 | -78 | 13 368 | -11 383 | 5353 | 23 254 | 4832 | 76 412 | 7006 | -33 683 | -16 736 | -15 288 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 290 | 46 900 | 24 441 | -8111 | 28 665 | 8206 | 19 857 | -2168 | 14 683 | 33 846 | 17 858 | 89 518 | 20 998 | -18 744 | -8249 | -8986 |
| Pārskata gada peļņa | 21 932 | 46 431 | 23 993 | -8571 | 28 160 | 7801 | 16 319 | -2168 | 14 606 | 33 825 | 17 593 | 89 436 | 15 811 | -19 394 | -8407 | -9179 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BARVI"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BARVI" (reģ. nr. 44103015049) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Katvaru pag., "Barvi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 721 612 €, par 52,4% vairāk nekā gadu iepriekš (473 614 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9179 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 721 612 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 134 498 € un pašu kapitāls 98 598 € (73,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.