SIA "KRUSTCELES 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 539 | 12 443 | 12 550 | 18 280 | 26 930 | 30 869 | 35 647 | 26 434 | 33 315 | 25 545 | 42 198 | 64 195 | 82 979 | 51 835 | 64 889 | 77 626 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 442 | 11 075 | 13 143 | 12 468 | 20 084 | 16 149 | 13 134 | 11 730 | 10 134 | 12 555 | 9913 | 9913 | 7033 | 7667 | 4975 | 2919 |
| Aktīvi kopā | 22 981 | 23 518 | 25 693 | 30 748 | 47 014 | 47 018 | 48 781 | 38 164 | 43 449 | 38 100 | 52 111 | 74 108 | 90 012 | 59 502 | 69 864 | 80 545 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9873 | 9585 | 8008 | 10 521 | 16 555 | 16 976 | 17 540 | 12 502 | 11 900 | 11 173 | 14 340 | 16 218 | 17 828 | 18 498 | 17 248 | 17 260 |
| Ilgtermiņa saistības | 3436 | 805 | 805 | 805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 309 | 10 390 | 8813 | 11 326 | 16 555 | 16 976 | 17 540 | 12 502 | 11 900 | 11 173 | 14 340 | 16 218 | 17 828 | 18 498 | 17 248 | 17 260 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3466 | 3286 | 3617 | 2531 | 2780 | 921 | 1550 | 4140 | 5886 | 10 600 | 10 845 | 20 119 | 14 294 | 27 450 | 11 612 | 10 669 |
| Pašu kapitāls kopā | 8908 | 12 194 | 15 811 | 18 342 | 28 878 | 29 799 | 31 241 | 25 662 | 31 549 | 26 927 | 37 771 | 57 890 | 72 184 | 41 004 | 52 616 | 63 285 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 152 629 | 163 184 | 164 580 | 165 633 | 246 331 | 252 263 | 253 306 | 266 562 | 293 251 | 323 256 | 327 913 | 379 629 | 419 183 | 444 872 | 436 660 | 430 684 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2162 | 4078 | 4212 | 3084 | 1745 | 1435 | 2005 | 4945 | 5886 | 10 600 | 10 845 | 20 119 | 14 294 | 27 450 | 11 183 | 10 339 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3906 | 4078 | 4212 | 3084 | 1781 | 1529 | 2123 | 5114 | 5886 | 10 600 | 10 845 | 20 119 | 14 294 | 27 450 | 11 612 | 10 669 |
| Pārskata gada peļņa | 3466 | 3286 | 3617 | 2531 | 2780 | 921 | 1550 | 4140 | 5886 | 10 600 | 10 845 | 20 119 | 14 294 | 27 450 | 11 612 | 10 669 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9719 | 0 | 15 222 | 0 | 0 | 0 | 58 630 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "KRUSTCELES 1"
Pārskats
SIA "KRUSTCELES 1" (reģ. nr. 44103015138) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Mārsnēnu pag., "Masuļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 430 684 €, par 1,4% mazāk nekā gadu iepriekš (436 660 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 669 € (2,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 143 561 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 80 545 € un pašu kapitāls 63 285 € (78,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.