SIA "APNERI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 695 | 839 | 2684 | 5886 | 9882 | 4489 | 619 | 8639 | 10 615 | 7741 | 2457 | 4348 | 78 175 | 70 740 | 54 858 | 64 939 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 34 185 | 31 999 | 31 114 | 34 270 | 43 091 | 42 305 | 44 568 | 45 973 | 43 900 | 41 328 | 38 489 | 36 890 | 34 749 | 32 302 | 29 944 | 26 144 |
| Aktīvi kopā | 34 880 | 32 838 | 33 798 | 40 156 | 52 973 | 46 794 | 45 187 | 54 612 | 54 515 | 49 069 | 40 946 | 41 238 | 112 924 | 103 042 | 84 802 | 91 083 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 252 | 425 | 363 | 849 | 2997 | 2572 | 11 655 | 22 425 | 19 659 | 13 842 | 14 772 | 14 148 | 13 459 | 13 457 | 2395 | 2104 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 22 748 | 25 188 | 190 | 270 | 1810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 20 252 | 23 173 | 25 551 | 1039 | 3267 | 4382 | 11 655 | 22 425 | 19 659 | 13 842 | 14 772 | 14 148 | 13 459 | 13 457 | 2395 | 2104 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9219 | -4963 | -1418 | 30 870 | -5951 | -7295 | -8880 | -1345 | 2669 | 371 | -9053 | 916 | 72 374 | -9881 | -7178 | 6571 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 628 | 9665 | 8247 | 39 117 | 49 706 | 42 412 | 33 532 | 32 187 | 34 856 | 35 227 | 26 174 | 27 090 | 99 465 | 89 585 | 82 407 | 88 979 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8828 | 9354 | 10 178 | 49 680 | 3871 | 8624 | 4865 | 23 308 | 31 958 | 19 171 | 12 914 | 15 028 | 117 835 | 12 452 | 14 021 | 38 435 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8936 | -4675 | -1144 | 31 283 | -5701 | -6781 | -8880 | -1345 | 2669 | 371 | -9053 | 916 | 72 374 | -9881 | -7178 | 6571 |
| EBITDA | -6113 | -2488 | 721 | 32 258 | -318 | -4335 | -5566 | 1680 | 6237 | 3022 | -6293 | 2516 | 75 522 | -7434 | -4820 | 10 372 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8936 | -4675 | -1144 | 31 283 | -5701 | -6781 | -8880 | -1345 | 2669 | 371 | -9053 | 916 | 72 374 | -9881 | -7178 | 6571 |
| Pārskata gada peļņa | -9219 | -4963 | -1418 | 30 870 | -5951 | -7295 | -8880 | -1345 | 2669 | 371 | -9053 | 916 | 72 374 | -9881 | -7178 | 6571 |
| Darbaspēka izmaksas | 3180 | 2981 | 1664 | 2449 | 4461 | 3123 | 2748 | 3812 | 4906 | 5153 | 3175 | 5380 | 8213 | 8549 | 8523 | 9396 |
| Nolietojums | 2823 | 2187 | 1865 | 975 | 5383 | 2446 | 3314 | 3025 | 3568 | 2651 | 2760 | 1600 | 3148 | 2447 | 2358 | 3801 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "APNERI"
Pārskats
SIA "APNERI" (reģ. nr. 44103015689) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Drabešu pag., "Apneri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 435 €, par 174% vairāk nekā gadu iepriekš (14 021 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 6571 € (17,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 435 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 91 083 € un pašu kapitāls 88 979 € (97,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (98,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.