SIA "TAILINGS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 408 | 7836 | 7374 | 2797 | 4177 | 3641 | 634 | 1004 | 1300 | 2151 | 3695 | 3936 | 5399 | 5922 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 13 408 | 7836 | 7374 | 2797 | 4177 | 3641 | 634 | 1004 | 1300 | 2151 | 3695 | 3936 | 5399 | 5922 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 922 | 2105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 7279 | 8362 | 15 286 | 14 240 | 11 869 | 10 147 | 9722 | 9416 | 8618 | 6718 | 6557 | 4977 |
| Saistības kopā | 922 | 2105 | 7279 | 8362 | 15 286 | 14 240 | 11 869 | 10 147 | 9722 | 9416 | 8618 | 6718 | 6557 | 4977 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3195 | -6755 | -5636 | -5660 | -5544 | 510 | -636 | 2092 | 721 | 1157 | 2342 | 2141 | 1624 | 2103 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 486 | 5731 | 95 | -5565 | -11 109 | -10 599 | -11 235 | -9143 | -8422 | -7265 | -4923 | -2782 | -1158 | 945 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 980 | 11 747 | 9745 | 8407 | 7706 | 7551 | 7128 | 7984 | 5619 | 6102 | 7000 | 5426 | 3452 | 3136 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3764 | -6755 | -5636 | -5660 | -5544 | 510 | -636 | 2092 | 721 | 1157 | 2342 | 2141 | 1624 | 2103 |
| EBITDA | 3764 | -6755 | -5636 | -5660 | -5544 | 510 | -636 | 2092 | 721 | 1157 | 2342 | 2141 | 1624 | 2103 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3764 | -6755 | -5636 | -5660 | -5544 | 510 | -636 | 2092 | 721 | 1157 | 2342 | 2141 | 1624 | 2103 |
| Pārskata gada peļņa | 3195 | -6755 | -5636 | -5660 | -5544 | 510 | -636 | 2092 | 721 | 1157 | 2342 | 2141 | 1624 | 2103 |
| Darbaspēka izmaksas | 1983 | 12 207 | 10 080 | 8743 | 7680 | 3067 | 4112 | 2630 | 1957 | 1521 | 1176 | 1176 | 1176 | 742 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TAILINGS"
Pārskats
SIA "TAILINGS" (reģ. nr. 44103016932) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., Kocēni, "Stūrīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3136 €, par 9,2% mazāk nekā gadu iepriekš (3452 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 10,4% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 2103 € (67,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3136 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5922 € un pašu kapitāls 945 € (16,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.