SIA "B.RIČS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 46 843 | 53 169 | 53 653 | 47 606 | 41 018 | 36 315 | 50 120 | 46 820 | 46 193 | 45 699 | 51 807 | 53 663 | 52 960 | 54 414 | 55 749 | 63 107 | 60 499 | 61 078 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8926 | 2678 | 1096 | 534 | 177 | 42 | 0 | 0 | 504 | 1026 | 502 | 2355 | 1476 | 633 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 55 769 | 55 847 | 54 749 | 48 140 | 41 195 | 36 357 | 50 120 | 46 820 | 46 697 | 46 725 | 52 309 | 56 018 | 54 436 | 55 047 | 55 749 | 63 107 | 60 499 | 61 078 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 368 | 30 106 | 24 328 | 30 472 | 29 623 | 22 084 | 31 939 | 27 938 | 32 877 | 35 755 | 34 414 | 38 571 | 40 544 | 30 413 | 30 272 | 31 079 | 27 875 | 26 069 |
| Ilgtermiņa saistības | 32 069 | 28 180 | 40 697 | 35 887 | 6359 | 11 426 | 16 258 | 16 258 | 7745 | 6300 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4900 | 4200 | 1300 | 0 |
| Saistības kopā | 48 437 | 58 286 | 65 025 | 66 359 | 35 982 | 33 510 | 48 197 | 44 196 | 40 622 | 42 055 | 39 314 | 43 471 | 45 444 | 35 313 | 35 172 | 35 279 | 29 175 | 26 069 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6973 | -9771 | -7837 | -7943 | 23 432 | -2366 | -2128 | 701 | 3451 | -1405 | 8325 | -448 | -3555 | 10 742 | 843 | 7251 | 3496 | 3687 |
| Pašu kapitāls kopā | 7332 | -2439 | -10 276 | -18 219 | 5213 | 2847 | 1923 | 2624 | 6075 | 4670 | 12 995 | 12 547 | 8992 | 19 734 | 20 577 | 27 828 | 31 324 | 35 009 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 96 412 | 46 908 | 45 937 | 45 550 | 39 930 | 46 674 | 72 631 | 74 865 | 77 997 | 72 358 | 88 498 | 91 405 | 85 613 | 97 906 | 108 192 | 123 085 | 116 544 | 112 087 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4906 | -7376 | -6270 | -7073 | 23 694 | -1362 | -1864 | 886 | 3628 | -1032 | 8625 | -265 | -3303 | 10 882 | 953 | 7495 | 3639 | 3751 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6958 | -9771 | -7837 | -7943 | 23 432 | -2366 | -2128 | 701 | 3451 | -1405 | 8325 | -448 | -3555 | 10 742 | 843 | 7251 | 3496 | 3687 |
| Pārskata gada peļņa | -6973 | -9771 | -7837 | -7943 | 23 432 | -2366 | -2128 | 701 | 3451 | -1405 | 8325 | -448 | -3555 | 10 742 | 843 | 7251 | 3496 | 3687 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "B.RIČS"
Pārskats
SIA "B.RIČS" (reģ. nr. 44103017660) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Rīgas iela 31.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 112 087 €, par 3,8% mazāk nekā gadu iepriekš (116 544 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 0,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 3687 € (3,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 022 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 61 078 € un pašu kapitāls 35 009 € (57,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.