Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "JERU MAŠĪNU RINGS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7690 | 3435 | 3408 | 6329 | 18 988 | 13 954 | 3547 | 6571 | 8295 | 13 132 | 18 158 | 16 455 | 24 645 | 15 480 | 24 505 | 19 753 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 63 125 | 56 938 | 50 235 | 43 532 | 52 895 | 61 455 | 48 863 | 38 018 | 32 426 | 29 817 | 31 386 | 43 390 | 37 199 | 45 005 | 36 079 | 29 807 |
| Aktīvi kopā | 70 815 | 60 373 | 53 643 | 49 861 | 71 883 | 75 409 | 52 410 | 44 589 | 40 721 | 42 949 | 49 544 | 59 845 | 61 844 | 60 485 | 60 584 | 49 560 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1750 | 2162 | 3304 | 2614 | 5241 | 16 264 | 9584 | 3523 | 5839 | 3338 | 4971 | 2768 | 2656 | 2291 | 3684 | 5300 |
| Ilgtermiņa saistības | 56 546 | 42 312 | 27 280 | 18 927 | 19 691 | 12 450 | 14 258 | 10 115 | 2716 | 2237 | 1758 | 1278 | 799 | 320 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 58 296 | 44 474 | 30 584 | 21 541 | 24 932 | 28 714 | 23 842 | 13 638 | 8555 | 5575 | 6729 | 4046 | 3455 | 2611 | 3684 | 5300 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 681 | 3380 | 7160 | 5262 | 6656 | -148 | -13 493 | 2384 | 1214 | 5209 | 5441 | 12 984 | 2590 | -515 | -975 | -12 640 |
| Pašu kapitāls kopā | 12 519 | 15 899 | 23 059 | 28 320 | 46 951 | 46 695 | 28 568 | 30 951 | 32 166 | 37 374 | 42 815 | 55 799 | 58 389 | 57 874 | 56 900 | 44 260 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 754 | 20 696 | 23 996 | 29 002 | 43 956 | 43 080 | 38 090 | 35 726 | 27 971 | 29 564 | 32 144 | 36 707 | 31 709 | 31 631 | 33 977 | 31 048 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2337 | 5011 | 8222 | 5997 | 7397 | 847 | -12 694 | 2773 | 1406 | 5249 | 5441 | 12 984 | 2590 | -515 | -975 | -12 640 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 681 | 3380 | 7160 | 5262 | 6656 | -148 | -13 493 | 2384 | 1214 | 5209 | 5441 | 12 984 | 2590 | -515 | -975 | -12 640 |
| Pārskata gada peļņa | 681 | 3380 | 7160 | 5262 | 6656 | -148 | -13 493 | 2384 | 1214 | 5209 | 5441 | 12 984 | 2590 | -515 | -975 | -12 640 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4634 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "JERU MAŠĪNU RINGS"
Pārskats
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "JERU MAŠĪNU RINGS" (reģ. nr. 44103018632) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Jeru pag., "Klimpas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 31 048 €, par 8,6% mazāk nekā gadu iepriekš (33 977 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 640 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7762 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 560 € un pašu kapitāls 44 260 € (89,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.