SIA "PRIEKUĻU MAŠĪNU STACIJA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 43 281 | 25 737 | 35 563 | 37 687 | 41 167 | 43 974 | 46 594 | 39 611 | 33 712 | 53 362 | 50 946 | 99 998 | 95 904 | 98 852 | 107 610 | 104 208 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 64 059 | 57 745 | 51 893 | 46 364 | 58 498 | 51 336 | 46 385 | 67 569 | 64 348 | 58 122 | 70 120 | 102 349 | 93 314 | 90 014 | 91 914 | 97 217 |
| Aktīvi kopā | 107 340 | 83 482 | 87 456 | 84 051 | 99 665 | 95 310 | 92 979 | 107 180 | 98 060 | 111 484 | 121 066 | 202 347 | 189 218 | 188 866 | 199 524 | 201 425 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 59 034 | 42 006 | 51 359 | 49 341 | 49 482 | 44 269 | 40 652 | 42 318 | 33 515 | 39 011 | 47 122 | 40 446 | 34 885 | 34 142 | 44 615 | 45 597 |
| Ilgtermiņa saistības | 16 000 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 497 | 9997 | 5392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 75 034 | 49 006 | 51 359 | 49 341 | 49 482 | 44 269 | 40 652 | 54 815 | 43 512 | 44 403 | 47 122 | 40 446 | 34 885 | 34 142 | 44 615 | 45 597 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -815 | 2170 | 1621 | -1387 | 795 | 858 | 1286 | 38 | 2180 | 12 533 | 6863 | 87 957 | 2432 | 391 | 185 | 919 |
| Pašu kapitāls kopā | 32 306 | 34 476 | 36 097 | 34 710 | 50 183 | 51 041 | 52 327 | 52 365 | 54 548 | 67 081 | 73 944 | 161 901 | 154 333 | 154 724 | 154 909 | 155 828 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 162 341 | 202 711 | 182 249 | 189 115 | 273 628 | 258 299 | 210 969 | 322 833 | 304 807 | 244 354 | 230 989 | 250 718 | 282 145 | 293 447 | 359 723 | 505 019 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2618 | 4535 | 3067 | 1354 | 4257 | 4756 | 2570 | 953 | 3577 | 13 663 | 7908 | 88 134 | 3847 | 1179 | 971 | 2386 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 786 | 3838 | 2894 | 678 | 2911 | 3700 | 1543 | 74 | 2180 | 12 533 | 6863 | 87 957 | 2432 | 391 | 185 | 919 |
| Pārskata gada peļņa | -815 | 2170 | 1621 | -1387 | 795 | 858 | 1286 | 38 | 2180 | 12 533 | 6863 | 87 957 | 2432 | 391 | 185 | 919 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PRIEKUĻU MAŠĪNU STACIJA"
Pārskats
SIA "PRIEKUĻU MAŠĪNU STACIJA" (reģ. nr. 44103020618) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Izstādes iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 505 019 €, par 40,4% vairāk nekā gadu iepriekš (359 723 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 919 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 168 340 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 201 425 € un pašu kapitāls 155 828 € (77,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.