SIA "VALMARKO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 2234 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 145 | 33 518 | 33 430 | 47 485 | 51 049 | 36 107 | 28 102 | 44 385 | 53 055 | 61 925 | 75 572 | 62 360 | 487 015 | 249 692 | 611 050 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2362 | 1560 | 6309 | 6276 | 4971 | 27 265 | 20 414 | 14 090 | 8862 | 3634 | 584 | 126 389 | 571 278 | 670 523 | 549 662 |
| Aktīvi kopā | 31 507 | 35 078 | 39 739 | 53 761 | 56 020 | 63 372 | 48 516 | 58 475 | 61 917 | 65 559 | 76 156 | 188 749 | 1 058 293 | 920 215 | 1 160 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7271 | 2553 | 7982 | 5938 | 2382 | 2408 | 11 086 | 12 657 | 13 159 | 8875 | 8492 | 23 838 | 23 705 | 75 982 | 1764 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 100 | 15 100 | 15 600 | 26 697 | 30 197 | 35 274 | 14 670 | 9257 | 3739 | 0 | 0 | 50 500 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 22 371 | 17 653 | 23 582 | 32 635 | 32 579 | 37 682 | 25 756 | 21 914 | 16 898 | 8875 | 8492 | 74 338 | 23 705 | 75 982 | 1764 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -718 | 5553 | 3925 | 3863 | 5765 | 4856 | 7680 | 21 579 | 29 179 | 24 665 | 23 453 | 39 462 | 984 462 | -9854 | 316 949 |
| Pašu kapitāls kopā | 9136 | 14 689 | 13 849 | 18 569 | 20 834 | 25 690 | 22 760 | 36 561 | 45 019 | 56 684 | 67 664 | 114 411 | 1 034 588 | 844 233 | 1 158 948 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 57 209 | 62 397 | 62 765 | 91 744 | 86 928 | 93 261 | 94 317 | 110 015 | 130 549 | 117 626 | 97 255 | 97 848 | 97 935 | 49 800 | 60 315 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -282 | 6504 | 4401 | 4725 | 6934 | 5034 | 8191 | 21 917 | 29 418 | 24 796 | 23 481 | 40 834 | 986 963 | -9854 | 316 949 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -378 | 6493 | 4391 | 4618 | 6903 | 4856 | 7752 | 21 579 | 29 183 | 24 666 | 23 454 | 39 462 | 984 462 | -9854 | 316 949 |
| Pārskata gada peļņa | -718 | 5553 | 3925 | 3863 | 5765 | 4856 | 7680 | 21 579 | 29 179 | 24 665 | 23 453 | 39 462 | 984 462 | -9854 | 316 949 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 4765 | 0 | 3500 | 0 | 10 610 | 7778 | 20 721 | 13 000 | 12 473 | 0 | 64 285 | 180 501 | 2234 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VALMARKO"
Pārskats
SIA "VALMARKO" (reģ. nr. 44103022642) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Rūjas iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 60 315 €, par 21,1% vairāk nekā gadu iepriekš (49 800 €). 2025. gada peļņa bija 316 949 € (525% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 315 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 160 712 € un pašu kapitāls 1 158 948 € (99,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.