Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO AIVU"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2298 | 1931 | 2353 | 3217 | 2807 | 3427 | 2471 | 3038 | 3040 | 5809 | 10 341 | 7153 | 6327 | 12 382 | 20 757 | 7570 | 6043 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 23 520 | 21 190 | 19 507 | 18 130 | 17 346 | 22 561 | 20 662 | 18 997 | 16 723 | 14 615 | 12 541 | 12 214 | 9781 | 7443 | 5104 | 5264 | 2722 |
| Aktīvi kopā | 25 818 | 23 121 | 21 860 | 21 347 | 20 153 | 25 988 | 23 133 | 22 035 | 19 763 | 20 424 | 22 882 | 19 367 | 16 108 | 19 825 | 25 861 | 12 834 | 8765 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1511 | 2806 | 2662 | 3073 | 2028 | 5921 | 4370 | 1770 | 1897 | 1502 | 3217 | 2412 | 1599 | 2659 | 3019 | 2905 | 3837 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 200 | 61 000 | 64 169 | 29 509 | 32 590 | 46 916 | 54 557 | 65 305 | 75 277 | 86 070 | 98 388 | 102 910 | 114 791 | 126 670 | 137 549 | 142 930 | 148 380 |
| Saistības kopā | 61 711 | 63 806 | 66 831 | 32 582 | 34 618 | 52 837 | 58 927 | 67 075 | 77 174 | 87 572 | 101 605 | 105 322 | 116 390 | 129 329 | 140 568 | 145 835 | 152 217 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6063 | -4792 | -4285 | 33 736 | -3230 | -6266 | -8946 | -9246 | -12 371 | -9735 | -11 575 | -7232 | -14 326 | -9222 | -5202 | -18 295 | -10 450 |
| Pašu kapitāls kopā | -35 893 | -40 685 | -44 971 | -11 235 | -14 465 | -26 849 | -35 794 | -45 040 | -57 411 | -67 148 | -78 723 | -85 955 | -100 282 | -109 504 | -114 707 | -133 001 | -143 452 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 877 | 21 335 | 20 118 | 25 625 | 25 424 | 33 719 | 21 372 | 23 351 | 16 229 | 29 392 | 38 902 | 35 642 | 25 717 | 43 062 | 56 449 | 62 690 | 68 872 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5805 | -4670 | -3905 | -3388 | -2936 | -6060 | -8412 | -9047 | -12 142 | -9735 | -11 575 | -7232 | -14 326 | -9222 | -5202 | -18 295 | -10 447 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5924 | -4792 | -4021 | -3526 | -3089 | -6266 | -8633 | -9246 | -12 371 | -9735 | -11 575 | -7232 | -14 326 | -9222 | -5202 | -18 295 | -10 450 |
| Pārskata gada peļņa | -6063 | -4792 | -4285 | 33 736 | -3230 | -6266 | -8946 | -9246 | -12 371 | -9735 | -11 575 | -7232 | -14 326 | -9222 | -5202 | -18 295 | -10 450 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO AIVU"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO AIVU" (reģ. nr. 44103023154) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Beātes iela 13 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 68 872 €, par 9,9% vairāk nekā gadu iepriekš (62 690 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 450 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 436 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-143 452 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.