Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JĀDE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 159 365 | 225 188 | 182 252 | 126 654 | 231 934 | 280 753 | 338 534 | 288 969 | 217 979 | 266 941 | 245 242 | 202 401 | 147 528 | 124 854 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 172 393 | 217 436 | 234 153 | 265 998 | 874 148 | 1 225 493 | 1 242 438 | 1 200 505 | 1 242 809 | 1 272 045 | 1 292 274 | 1 606 755 | 1 692 182 | 1 698 514 |
| Aktīvi kopā | 331 758 | 442 624 | 416 405 | 392 652 | 1 106 082 | 1 506 246 | 1 580 972 | 1 489 474 | 1 460 788 | 1 538 986 | 1 537 516 | 1 809 156 | 1 839 710 | 1 823 368 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 117 040 | 122 468 | 114 108 | 148 980 | 394 765 | 500 037 | 685 014 | 856 315 | 694 480 | 692 453 | 570 157 | 662 937 | 698 301 | 688 830 |
| Ilgtermiņa saistības | 87 643 | 133 878 | 108 971 | 142 419 | 421 445 | 595 135 | 540 833 | 462 596 | 374 919 | 402 525 | 389 927 | 519 653 | 531 253 | 517 396 |
| Saistības kopā | 204 683 | 256 346 | 223 079 | 291 399 | 816 210 | 1 095 172 | 1 225 847 | 1 318 911 | 1 069 399 | 1 094 978 | 960 084 | 1 182 590 | 1 229 554 | 1 206 226 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 37 572 | 59 659 | 7678 | 8101 | 85 418 | 121 202 | 109 051 | 15 438 | 220 826 | 52 619 | 133 423 | 60 385 | 15 573 | 6986 |
| Pašu kapitāls kopā | 114 858 | 174 517 | 182 195 | 90 296 | 289 872 | 411 074 | 355 125 | 170 563 | 391 389 | 444 008 | 577 432 | 626 566 | 610 156 | 617 142 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 736 170 | 811 122 | 711 289 | 641 061 | 1 438 692 | 1 943 031 | 2 486 656 | 2 639 757 | 2 587 087 | 2 809 638 | 2 852 111 | 2 273 525 | 2 315 717 | 2 439 200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 55 523 | 79 925 | 17 715 | 15 100 | 94 409 | 137 780 | 129 063 | 38 257 | 241 655 | 75 931 | 158 683 | 105 368 | 82 229 | 88 724 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 46 130 | 72 015 | 9785 | 10 165 | 85 418 | 121 202 | 112 529 | 19 163 | 223 972 | 55 773 | 133 635 | 60 403 | 15 608 | 7042 |
| Pārskata gada peļņa | 37 572 | 59 659 | 7678 | 8101 | 85 418 | 121 202 | 109 051 | 15 438 | 220 826 | 52 619 | 133 423 | 60 385 | 15 573 | 6986 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 18 | 18 | 18 | 18 | 29 | 34 | 35 | 37 | 37 | 39 | 34 | 29 | 29 | 31 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 100 000 | — | 0 | 165 000 | 200 000 | 0 | 0 | 0 | 11 251 | 31 983 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JĀDE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JĀDE" (reģ. nr. 44103024713) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Meliorācijas iela 3A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 439 200 €, par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 315 717 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 6986 € (0,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (14). 2025. gadā darbinieku skaits bija 31 (gadu iepriekš 29). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 684 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 823 368 € un pašu kapitāls 617 142 € (33,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.