Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CĒSU OLIMPISKAIS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 196 | 36 067 | 31 931 | 23 813 | 45 476 | 24 336 | 1780 | 5964 | 19 473 | 87 822 | 72 026 | 86 100 | 11 517 | 15 221 | 22 349 | 6395 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 83 794 | 67 935 | 57 080 | 56 254 | 67 943 | 55 409 | 39 426 | 29 413 | 16 456 | 20 652 | 103 195 | 107 647 | 113 171 | 116 311 | 128 638 | 118 574 |
| Aktīvi kopā | 119 990 | 104 002 | 89 011 | 80 067 | 113 419 | 79 745 | 41 206 | 35 377 | 35 929 | 108 474 | 175 221 | 193 747 | 124 688 | 131 532 | 150 987 | 124 969 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3339 | 3200 | 1773 | 13 129 | 22 929 | 26 107 | 21 253 | 14 496 | 16 587 | 63 687 | 103 189 | 67 520 | 68 333 | 66 029 | 62 495 | 60 032 |
| Ilgtermiņa saistības | 103 596 | 92 085 | 80 574 | 57 554 | 70 148 | 52 224 | 11 067 | 3612 | 3283 | 2955 | 2627 | 18 823 | 12 987 | 7150 | 1313 | 985 |
| Saistības kopā | 106 935 | 95 285 | 82 347 | 70 683 | 93 077 | 78 331 | 32 320 | 18 108 | 19 870 | 66 642 | 105 816 | 86 343 | 81 320 | 73 179 | 63 808 | 61 017 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 461 | -4339 | -2053 | 2900 | 6989 | -18 928 | 7472 | 8383 | 1038 | -13 251 | 27 573 | 37 999 | -64 036 | 14 985 | 28 826 | -23 227 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 055 | 8717 | 6664 | 9384 | 20 342 | 1414 | 8886 | 17 269 | 16 059 | 41 832 | 69 405 | 107 404 | 43 368 | 58 353 | 87 179 | 63 952 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 395 | 1508 | 3894 | 6232 | 10 393 | 33 286 | 34 502 | 31 380 | 23 399 | 42 962 | 32 803 | 38 562 | 49 866 | 72 358 | 75 047 | 73 399 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 | -4298 | -2012 | 2942 | 7034 | -18 889 | 7472 | 8989 | 1038 | -13 251 | 27 573 | 37 999 | -64 036 | 14 985 | 29 365 | -22 985 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 491 | -4298 | -2012 | 2942 | 7034 | -18 889 | 7472 | 8989 | 1038 | -13 251 | 27 573 | 37 999 | -64 036 | 14 985 | 29 365 | -22 985 |
| Pārskata gada peļņa | 461 | -4339 | -2053 | 2900 | 6989 | -18 928 | 7472 | 8383 | 1038 | -13 251 | 27 573 | 37 999 | -64 036 | 14 985 | 28 826 | -23 227 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CĒSU OLIMPISKAIS CENTRS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CĒSU OLIMPISKAIS CENTRS" (reģ. nr. 44103026682) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 73 399 €, par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš (75 047 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 227 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4318 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 124 969 € un pašu kapitāls 63 952 € (51,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (74,2%): Cēsu novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.