"ARMA TEHNIKA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 383 | 90 187 | 100 904 | 138 574 | 68 897 | 66 777 | 86 299 | 75 615 | 55 812 | 43 527 | 40 316 | 40 911 | 40 913 | 51 264 | 32 778 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4380 | 15 947 | 27 182 | 44 673 | 88 918 | 79 147 | 68 850 | 59 442 | 49 620 | 42 715 | 36 358 | 30 952 | 25 757 | 20 921 | 19 318 |
| Aktīvi kopā | 75 763 | 106 134 | 128 086 | 183 247 | 157 815 | 145 924 | 155 149 | 135 057 | 105 432 | 86 242 | 76 674 | 71 863 | 66 670 | 72 185 | 52 096 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 41 402 | 51 198 | 60 123 | 70 242 | 43 808 | 31 874 | 18 556 | 6935 | 8449 | 8730 | 13 181 | 13 411 | 1826 | 4178 | 2570 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 32 812 | 22 422 | 46 156 | 43 487 | 27 000 | 27 000 | 57 000 | 57 000 | 55 800 |
| Saistības kopā | 81 402 | 91 198 | 100 123 | 90 242 | 63 808 | 51 874 | 51 368 | 29 357 | 54 605 | 52 217 | 40 181 | 40 411 | 58 826 | 61 178 | 58 370 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1013 | 20 575 | 13 027 | 53 216 | 1002 | 43 | 9731 | 1919 | -24 873 | -16 802 | 2468 | -5041 | -23 608 | 3163 | -17 281 |
| Pašu kapitāls kopā | -5639 | 14 936 | 27 963 | 93 005 | 94 007 | 94 050 | 103 781 | 105 700 | 50 827 | 34 025 | 36 493 | 31 452 | 7844 | 11 007 | -6274 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 179 006 | 264 545 | 291 304 | 537 850 | 376 621 | 163 000 | 191 750 | 147 469 | 97 797 | 61 177 | 78 250 | 97 964 | 54 173 | 39 125 | 19 985 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 432 | 23 899 | 14 853 | 62 441 | 2553 | 1738 | 13 104 | 2444 | -24 530 | -16 513 | 2627 | -5010 | -23 598 | 3163 | -17 276 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 109 | 23 876 | 14 853 | 62 441 | 2553 | 1738 | 13 019 | 1981 | -24 872 | -16 776 | 2469 | -5041 | -23 598 | 3163 | -17 276 |
| Pārskata gada peļņa | -1013 | 20 575 | 13 027 | 53 216 | 1002 | 43 | 9731 | 1919 | -24 873 | -16 802 | 2468 | -5041 | -23 608 | 3163 | -17 281 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "ARMA TEHNIKA" SIA
Pārskats
"ARMA TEHNIKA" SIA (reģ. nr. 44103027211) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Senču iela 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 19 985 €, par 48,9% mazāk nekā gadu iepriekš (39 125 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 14,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 281 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 985 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-6274 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.