Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACTUSQ"Aktīvs

44103028221Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2003

Finanšu rādītāji

541 546 €-34,3%
Apgrozījums 2025
+5,7%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
0250 tūkst.500 tūkst.750 tūkst.1 milj.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 320 000 € (94% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~320 000 €
20240 €
20230 €
20220 €
2021 ~11 004 €
20200 €
2019 ~59 171 €
20180 €
20170 €
2016 ~25 000 €
2015 ~210 000 €
20140 €
2013 ~30 298 €
2012 ~20 767 €
20110 €
20100 €
2009 ~89 828 €
200857 375 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā71 10354 972150 90867 21076 246256 008229 884120 03197 11947 74983 37041 55346 82956 78644 01251 928323 312206 748
Pamatlīdzekļi kopā78 768105 87317 19022 45387 16389 148112 41979 95569 13011 308514337702198363846 87250 77553 08518 557
Aktīvi kopā149 871160 845168 09889 663163 409345 156342 303199 986166 24959 05788 51345 32349 02760 42490 884102 703376 397225 305
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības46 47238 47049 98333 25826 20247 53027 36533 46743 63721 06526 50239 08221 37722 87824 81164 25635 65936 790
Ilgtermiņa saistības0113 51993 400035 78027 66925 18116 5710000015529 30122 88000
Saistības kopā46 472151 989143 38333 25861 98275 19952 54650 03843 63721 06526 50239 08221 37723 03354 11287 13635 65936 790
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa99 828-471527 43029 21765 955198 090129861 35812 532-84 57824 019340121 40920 745-619-21 205325 171167 777
Pašu kapitāls kopā101 828728524 71554 16899 356267 148283 722135 080122 61237 99262 011624127 65037 39136 77215 567340 738188 515
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums209 834123 524147 304144 785222 752437 096319 368396 774366 358145 214185 236166 832147 438142 840126 233279 685824 160541 546
Saimnieciskās darbības peļņa88 796-317032 10534 77975 904232 903353775 93611 697-84 46524 119646521 44120 745-302-21 150524 055245 497
Peļņa pirms nodokļiem117 698-442631 83435 28375 927232 340328075 55616 896-84 57824 119646521 44120 745-302-21 150522 171247 785
Pārskata gada peļņa99 828-471527 43029 21765 955198 090129861 35812 532-84 57824 019340121 40920 745-619-21 205325 171167 777
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki8787911131714789877101110
Aprēķinātā dividende57 37589 8280020 76730 2980210 00025 0000059 171011 004000320 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

80%20%100%Sabiedrība ar ierobež…SIA "L.Y.E"Ģeņģergaile-Auziņa In…3Branta Eva
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACTUSQ"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACTUSQ" (reģ. nr. 44103028221) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 20A.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 541 546 €, par 34,3% mazāk nekā gadu iepriekš (824 160 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 167 777 € (31,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 54 155 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 225 305 € un pašu kapitāls 188 515 € (83,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%): SIA "L.Y.E".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.