"STRAZDU GRAVA" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 998 | 69 292 | 55 429 | 48 033 | 56 398 | 52 309 | 65 872 | 75 641 | 71 640 | 79 546 | 72 895 | 90 504 | 110 308 | 95 009 | 94 653 | 118 789 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7896 | 5880 | 4015 | 1937 | 290 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8125 | 6875 | 5625 | 0 | 11 967 |
| Aktīvi kopā | 59 894 | 75 172 | 59 444 | 49 970 | 56 688 | 52 437 | 65 872 | 75 641 | 71 640 | 79 546 | 72 895 | 98 629 | 117 183 | 100 634 | 94 653 | 130 756 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 833 | 64 500 | 51 980 | 51 885 | 27 746 | 23 130 | 30 919 | 43 775 | 57 258 | 69 167 | 61 942 | 74 665 | 90 232 | 72 683 | 66 379 | 66 810 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 515 | 8131 | 5320 | 40 941 | 40 936 | 43 436 | 43 436 | 20 800 | 16 400 | 10 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 000 |
| Saistības kopā | 44 833 | 75 015 | 60 111 | 57 205 | 68 687 | 64 066 | 74 355 | 87 211 | 78 058 | 85 567 | 72 142 | 74 665 | 90 232 | 72 683 | 66 379 | 95 810 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7869 | -14 904 | -12 824 | -6568 | -1705 | 370 | 3146 | -3087 | 5152 | 397 | 6774 | 23 211 | 2987 | 1000 | 323 | 6672 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 061 | 157 | -667 | -7235 | -11 999 | -11 629 | -8483 | -11 570 | -6418 | -6021 | 753 | 23 964 | 26 951 | 27 951 | 28 274 | 34 946 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 45 810 | 36 050 | 47 574 | 46 818 | 68 002 | 73 598 | 92 645 | 143 488 | 159 740 | 154 227 | 188 938 | 308 362 | 205 707 | 170 635 | 144 357 | 117 168 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7754 | -14 681 | -11 453 | -5658 | -1202 | 739 | 3214 | -2520 | 5990 | 1165 | 7184 | 23 431 | 3429 | 2662 | 1902 | 8796 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7869 | -14 904 | -12 824 | -6568 | -1705 | 370 | 3146 | -3087 | 5152 | 397 | 6774 | 23 211 | 2987 | 1000 | 323 | 6672 |
| Pārskata gada peļņa | -7869 | -14 904 | -12 824 | -6568 | -1705 | 370 | 3146 | -3087 | 5152 | 397 | 6774 | 23 211 | 2987 | 1000 | 323 | 6672 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "STRAZDU GRAVA" SIA
Pārskats
"STRAZDU GRAVA" SIA (reģ. nr. 44103028791) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Raiskuma pag., "Akmentiņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 117 168 €, par 18,8% mazāk nekā gadu iepriekš (144 357 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 6672 € (5,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 434 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 130 756 € un pašu kapitāls 34 946 € (26,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.